Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

222 km'deki leonunuza çarparlarsa?

Geçmiş olsun bu durumda sigorta şirketi çok önemli normal şartlarda perte çıkması lazım yalnız birçok sigorta şirketi tamir konusunda ısrarcı durumdalar sigortanın rolü büyük ne dersek yalan olur.:eek:key:

geçmiş olsun

kaskolu ise aracınız ve ilk yıl için değişim klonunuz varsa bırakın perte çıksın ama anlattığınıza görede çok bir hasar yok ama araç sorgusunda hasar kaydınız çıkacaktır... tekrar geçmiş olsun...

Geçmiş olsun Allah beterinden saklasın. Perte çıkartabilirsen az yorulursun aksi taktirde aracı satmak istediğinde oyu war buyu war diye can sıkıcı sorulara cevap verirken hem yorulur hemde sinir olup durursun..

Geçmiş olsun.Aracın perte cıkması için kasko değerinin %50 sinden fazlasının hasarlı olması lazım yani araç 40 Milyarsa 20 Milyarlık hasar olması lazım araçta.perte çıkartacaklarını zannetmiyorum.He oldu da eksper ile anlaşıp aracı perte çıkarttınız yeni değer klozu diye bir kloz var aynı aracı 0 KM olarak size alıyor sigorta şirketi.

Dışarıdan görünen hasar bu. Birde perde ve yan hava yastıkları var. Direksiyondaki falan açılmadı.

Ekli dosyayı görüntüle 7895Ekli dosyayı görüntüle 7896

Merhaba arkadaşlar.
Araçta toplamda 10.900 TL hasar var. Çok çok büyük kısmı patlayan yan ve perde hava yastığı. Yürüründe birşey yok arabanın. Açıkcası satmak için almadım arabayı ben. Hiç kullanmasam 7-8 sene kullanırım diye aldım. O yüzden değerinin düşmesine kafamı takıyorum ben. Merak ettiğim tekerlekte meydana gelen hasar bana ileride problem yaratır mı? Bildiğiniz gibi arka sol tekerde az miktar yamulma olmuştu. Fotoğraflar hemen üstte. Perte çıkaracaklarını sanmıyorum açıkcası. Açıkcası çıkarırlarsa çok şaşırırım.

Geri
Üst Alt