Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

222 km'deki leonunuza çarparlarsa?

geçmiş olsun dostum.. Benim de başıma geldi benzer şeyler. Nazar oluyor heralde böyle yeni araba alınca.

geçmiş olsun :( can sıkıcı bi durum hakkaten allah beterinden saklasın

çok geçmiş olsun. en ufak çizikte bile insanın canı sıkılırken sıfır arabanın bu hale gelmesi sinir bozucu

çokgeçmişolsun beterinden saklasın. ama perte çıkarırlar gibi sanki.

Ben perte çıkarıcaklarını sanmam . fazla bir hasar gözükmüyor en iyisi yetkili servis ile görüşün şişirebildiği kadar şişirsin rakamı jant yazsın lastik yazsın salıncak yazsın ne bulduysa yazsın belki kasko değerindeki pert sınırına ulaşabilir ancak sıfır arabaya kasko şirketi perte cıkarıp ödeme yapacağı zaman kafadan almış olduğunuz fiyatın 5.000 TL altında rakam söylüyor tabi ki siz istediğiniz rakamı almak için biraz uğraşmanız gerek bunlar hep can sıkıcı şeylerdir. bence öyle çok bi şey yok araçta nazar olsun demek lazım . Yapılırsa da eskisinden hiç farkı olmaz emin olabilirsiniz

Sadece yan hava yastıkların 5000 lira tutar buna abs/esp sensörleri arka taşıyıcılar vs eklersek net hasar 7000tlyi geçer

sigortanında önemi var anadolu sigortaysa %99 perte çıkarır,pek çok sigorta heleki adı sanı duyulmamış olanlar %100 tamir yoluna gidiyorlar

Çok Geçmiş Olsun Mümkünse Perte çıkarıp Yenisini Alın... :eek:key: Zira Kaportadaki o yamukluk düzeltilemezse üst tavandan kesilip çıkarılıyor ayrıca o tekeri düzeltmek öyle sanıldıgı kadar kolay bir iş degil.. Çok hafif bi Golf dördün tekerini düzeltene kadar yıkılıyordu adamın dükkanı dört defa zincir koptu.. Mümkünse Pete Çıkartın yenisini alın daha sonra ugraşmazsınız.. pertti şuydu buydu diye:eek:key:

Geri
Üst Alt