Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

22 nisan balikesir organizasyonu...

Çöllü ile bir tanışmak nasip olmadı sözde kendimize çay çorba söyletecektik neyse bu yaz kısmetse

Bu arada yazmayı unutmusum trafikte her gördüğüm seata sellektro yapıp selam veririm bugune kadar karsıdan selamsızda kalmadım.Zaen balikesir trafıgınde cok yokum ama o arkadaslardan umarım bulusmaya gelen olur en cok kırmızı leon var bır tane onunla cok denk geldık umarım sıteye uyedır o arkadas degılse valla rabasını bulup sılecegıne kagıt sıkıstırıcam

​birde izmirde olsa organizasyon şöyle bir hafta sonu süper olur

​acaba nerede olacak sayin yöneticim ayrica sizin oğlan galiba allah bağişlasin

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
OOO Berko ben görmeyeli neler planlamış,helal olsun sana valla,hadi bakalım görelim yeteneklerini...:)

Organizasyonu ben yapıyorum diyosun ama gelip bana soruyorsun herşeyi :) bu nasıl iş yengesinin bitanesi ? :)

Selçuk sen benim işlerimin yoğunluğunu bir bilsen,2 tane dükkanla uğraşıyorum,bir oraya bir buraya benim varisim berko halleder taze yetenek genç kan..:eek:key:
Abi bilmezmiyim Latife ediyorum ben, Değişiklikleri de gördüm dükkanda Sömestrda ama nişan teleşından uğrayamadım.. Latife ediyorum ben allah dirlik-düzenini, sağlık-sıhhatini eksik etmesin; iş olsunda meşguliyetin bizi mutlu eder :eek:key:

dayım artık araba işlerini bana devir etti :D
araç sayımız 7 oldu hadi hayırlısı :D
Walla Helal Olsun Berkem Ben de dahil Herkesi Şaşırttın tebrik ederim hakkaten taze kan oldun, Yaza muhakkak bekliyorum bunun aynısından:eek:key:

7 değilde Balıkesirin dar ve küçük caddelerinde 70 tane SEAT la turladığımız görsel şölen yaptığımız günleri ölmeden görmek isterim:)
Abi inşallah ilk zehri sen yuttun bizde takip ediyoruz elimizden geldiğince izini inşallah adanaya kafa tutacağımız günler olur :rolleyes:

Çöllü ile bir tanışmak nasip olmadı sözde kendimize çay çorba söyletecektik neyse bu yaz kısmetse
Çağrı İnşallah Yaza, o çayı çorbayı birlikte içicez.. Şimdilik eve biraz uzağız malum "657 Olayları" kısmetse yazın çamlıkta içeriz çayımızı ;)

Geri
Üst Alt