Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

22 nisan balikesir organizasyonu...

Sağolasın Berkem, hareket getirdin wallahi Balıkesire, inşallah Yazında yapalım böyle bi organizasyon geç bile kalındı yılların Serkan Abisinden Beklerken böyle bir organizasyon için kolları sıvaman hepimizi heyecanlandırdı doğrusu inşallah güzel bi akşam olur devamındada bende sizlerle birlikte olma fırsatı bulurum bu sayede ;)

Selçuk sen benim işlerimin yoğunluğunu bir bilsen,2 tane dükkanla uğraşıyorum,bir oraya bir buraya benim varisim berko halleder taze yetenek genç kan..:eek:key:

doğru çağrıyı silmeyi unutmuşum :) murat abimi unuttum eyvah :)

7 değilde Balıkesirin dar ve küçük caddelerinde 70 tane SEAT la turladığımız görsel şölen yaptığımız günleri ölmeden görmek isterim:)

7 değilde Balıkesirin dar ve küçük caddelerinde 70 tane SEAT la turladığımız görsel şölen yaptığımız günleri ölmeden görmek isterim:)

Birgün elbet o da olur be dayıcım ben yaparım bir daha organızasyon istanbul izmir den toplanırız :eek:key:

Yüksel e yazdım mutlaka gel diye,tanışalım kaynaşalım,Yüksel burada emin ellerde;)

serkan bizim hasanın yanına gidiyor sana uğramıştıya :)

yüksel bu hafta burada olucaksa nerde olursa olsun gidip alırız onu :eek:key:

Geri
Üst Alt