Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

22 KASIM 2014 SCW büyük Bolu Organizasyonu..

Yok ya ne demek... Kar ı her zaman görür zaten boşver... bizim için de daha iyi olur... hasta masta ederiz bi de şimdi...

Günceeeeeeelll

Duman ile gönderildi

Maalesef bu yıl kar yağmayacak. Hatta hava oldukça ılık olacak gibi gözüküyor.

biz de mayolarımızı alırık yafuuu

Havalar bir garip, belki bir sürpriz yapabilir. Yavaş yavaş oda ayarlamalarına başlayalım hacılar :D
Eğlenceyi, sohbeti, yolculuğu kaçıranlar üzülecekler

Arkadaşlar, hepinize baskı yapmış gibi oldum hadi gelin diye ama bu sefer de gelemiycem ben sanırım... Programım sıkıntıya girdi o tarihte Bergama da olmam gerekiyor... Bu büyük organizasyonlardan birini daha kaçırmanın üzüntüsü içindeyim... Hepinizden özür dileyerek katılamayacağımı bildiriyorum... Şimdiden iyi eğlenceler... @denizgoktas otele bilgi verdiysen Alper ve Olcay'ı kaldıralım kardeşim...

Arkadaşlar, hepinize baskı yapmış gibi oldum hadi gelin diye ama bu sefer de gelemiycem ben sanırım... Programım sıkıntıya girdi o tarihte Bergama da olmam gerekiyor... Bu büyük organizasyonlardan birini daha kaçırmanın üzüntüsü içindeyim... Hepinizden özür dileyerek katılamayacağımı bildiriyorum... Şimdiden iyi eğlenceler... @denizgoktas otele bilgi verdiysen Alper ve Olcay'ı kaldıralım kardeşim...
sağlık olsun abi...:(

Geri
Üst Alt