Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

215/45/16 Kis Lastigi Ariyorum

LOVE42

Kayıtlı Üye
Arkadaslar Seat Ibiza aracima 215/45/R16 olculerinde kis lastigi ariyorum, malesef piyasada pek populer olmayan bir ebat oldugundan dolayi sikinti cekiyorum, aramizda ayni ebatta kullananlar varsa marka/modellerini, yoksa genel olarak kis lastigi onerilerinizi bekliyorum :)

Dipnot: Turkce karakter kullanamdigim icin uzgunum, umarim yazdiklarim anlasiliyordur.. :confused:

zor bir ebat arıyorsunuz. birde imzanızdaki sakın tıklama butonunu silermisiniz lütfen

hakkaten piyasada olmayan ölcülerde bi lastikk kolay gelsinn bilen cıkır inş ama kökten cozum her sene aynı sorunu yaşamayın degiştirin jant ve lastigi bence :eek:key:

jant değişimine gerek yok ebatları değiştirsen yeter

marka olarak nokian öneririm kış lastiğinde bir numaradır,
lastik ebat problemi yaşarsanız lassa markasına bakın illa bulunur...

Zorlan Nokian Aldırıcan Bana Feridun :)

Selçuğum benim semtte subaru forester kullanan bir ekip var 6-7 kişiler..onlarda forum felan aktifler.hepsi nokiancilar,onlarda [MENTION=8008]altıpatlar[/MENTION] Feridun kardesim gibi öve öve bitiremiyorlar..

1 aralık 1 nisan kış lastiği zorunlu olmuş artık herkez arıcak.

zor bir ebat arıyorsunuz. birde imzanızdaki sakın tıklama butonunu silermisiniz lütfen

Hehe eglenceli ufak bi saka olsun diye koymustum ama sanirim rahatsizlik vermis, kaldiriyorum :)

jant değişimine gerek yok ebatları değiştirsen yeter

195/50/16 ebatinda lastik uyumlu oluyor, bu olculerdeki tavsiyelerinizi de alabilirim..

1 aralık 1 nisan kış lastiği zorunlu olmuş artık herkez arıcak.

Evet ben de duydum, zaten kisin kis lastigi kullanilmasi taraftariyim, obur turlu hem kendimizi hem de cevremizi tehlikeye atiyoruz.. Ayrica kis lastigi kullanmayarak yolda kalan araclar yuzunden bizler de yolda kalmis oluyoruz kimi zaman.. Sahsen sinir oluyorum oylelerine :) Ha kis lastigi yoktur ama catir catir gidiyordur o zaman eyv. fakat fizik kanunlarina karsi gelmek pek akil kari degil dusuncesindeyim.. Havanin 7 derecenin altina dustugu yada ilk kar tanesinin dustugu gun kis lastigimi takarim ben temiz temiz.. Keza dun gece Incek semtinde kar atistiriyordu yakinda bizim buralara da dusmeye baslar..

http://ekonomi.haberturk.com/otomoti...imlere-zorunlu

kanun da son nokta budur arkadaşlar...
şu an için hususi ve küçük tip ticarilerde zorunluluk bu sene için yok ama ilerleyen yıllarda mecburileşecekmiş...
ama herkese tavsiyem güvenli ve kazasız bir yolculuk için almak mantıklı ben şu an uygun aldım kanun tam otolara çıkınca fiyatı düşünemiyorum...

Geri
Üst Alt