Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

215/45/16 Kis Lastigi Ariyorum

Konu, 'Jant - Lastik' kısmında LOVE42 tarafından paylaşıldı.

1. LOVE42

LOVE42 SCW Üyesi

157
    21
    18
    Arkadaslar Seat Ibiza aracima 215/45/R16 olculerinde kis lastigi ariyorum, malesef piyasada pek populer olmayan bir ebat oldugundan dolayi sikinti cekiyorum, aramizda ayni ebatta kullananlar varsa marka/modellerini, yoksa genel olarak kis lastigi onerilerinizi bekliyorum :)

Dipnot: Turkce karakter kullanamdigim icin uzgunum, umarim yazdiklarim anlasiliyordur.. :confused:

2. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    zor bir ebat arıyorsunuz. birde imzanızdaki sakın tıklama butonunu silermisiniz lütfen

3. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.210
    113
    hakkaten piyasada olmayan ölcülerde bi lastikk kolay gelsinn bilen cıkır inş ama kökten cozum her sene aynı sorunu yaşamayın degiştirin jant ve lastigi bence :eek:key:

4. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    jant değişimine gerek yok ebatları değiştirsen yeter

5. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    marka olarak nokian öneririm kış lastiğinde bir numaradır,
    lastik ebat problemi yaşarsanız lassa markasına bakın illa bulunur...

6. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Zorlan Nokian Aldırıcan Bana Feridun :)

Bunu beğendi. altıpatlar bunu beğendi.
  7. Duvi

Duvi SCW Üyesi

2.322
    1.506
    113
    Selçuğum benim semtte subaru forester kullanan bir ekip var 6-7 kişiler..onlarda forum felan aktifler.hepsi nokiancilar,onlarda [MENTION=8008]altıpatlar[/MENTION] Feridun kardesim gibi öve öve bitiremiyorlar..

Bunu beğendi. altıpatlar bunu beğendi.
  8. batum

batum SCW Üyesi

453
    115
    43
    1 aralık 1 nisan kış lastiği zorunlu olmuş artık herkez arıcak.

9. LOVE42

LOVE42 SCW Üyesi

157
    21
    18
    Hehe eglenceli ufak bi saka olsun diye koymustum ama sanirim rahatsizlik vermis, kaldiriyorum :)

195/50/16 ebatinda lastik uyumlu oluyor, bu olculerdeki tavsiyelerinizi de alabilirim..

Evet ben de duydum, zaten kisin kis lastigi kullanilmasi taraftariyim, obur turlu hem kendimizi hem de cevremizi tehlikeye atiyoruz.. Ayrica kis lastigi kullanmayarak yolda kalan araclar yuzunden bizler de yolda kalmis oluyoruz kimi zaman.. Sahsen sinir oluyorum oylelerine :) Ha kis lastigi yoktur ama catir catir gidiyordur o zaman eyv. fakat fizik kanunlarina karsi gelmek pek akil kari degil dusuncesindeyim.. Havanin 7 derecenin altina dustugu yada ilk kar tanesinin dustugu gun kis lastigimi takarim ben temiz temiz.. Keza dun gece Incek semtinde kar atistiriyordu yakinda bizim buralara da dusmeye baslar..

10. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    http://ekonomi.haberturk.com/otomoti...imlere-zorunlu

kanun da son nokta budur arkadaşlar...
    şu an için hususi ve küçük tip ticarilerde zorunluluk bu sene için yok ama ilerleyen yıllarda mecburileşecekmiş...
    ama herkese tavsiyem güvenli ve kazasız bir yolculuk için almak mantıklı ben şu an uygun aldım kanun tam otolara çıkınca fiyatı düşünemiyorum...

Sayfayı Paylaş