Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

215 45 16 kış lastiği

ahmett879

Kayıtlı Üye
Herkese iyi akşamlar. 215 45 16 ebatlarındaki lastiklerin yerine kış lastiği almayı düşünüyorum. Şuanki lastikler biraz konforsuz malum ve bu ebatlarındaki sanırım çok daha pahalı. O yüzden hem daha ucuz hem de konforlu lastik ebatları hangisidir. Araç ibiza ve yay filan hicbisi yok orjinal haliyle duruyor. Haftaya bebegimiz olacak inşallah o yüzden çok sarsılmasın istiyorum ve malum memuruz bütçe de çok önemli. Yol tutuşundan biraz taviz verebilirim

Bende 195 50 16 var memnunum ️ bu arada benim de 3 yasında kzım var tümseklerden hızlı geçmem için baba hop yap dıyo hop yapıyorum baba bidaha bıdaha diyo artık tümseklerde frene basmıyorum

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Bu arada her ikinizinde cocuklarinizi allah anali babali saglikli buyutsun insallah

Allah razı olsun kardeş araç garantisi devam ediyor ama bu ara on takımdan sesler geliyor bu hafta servise git cem olmazsa sana gelirim :)

Amin insallah walla benim urettiklerimi servistede bulursun zaten almandan germany bandrollu gelio buradan cikarma iznim yok baska araclara ruhsatta ismim yazmali iznim olsaydi scw uyelerinin on takim ihtiyacni fabrika cikisi zevkle karsilardim :(

Geri
Üst Alt