Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

21.07.2013 Asker Ziyareti (Deniz Göktaş)

gidenlerin ayaklarına sağlık..deniz kardeşimiz de biranönce bitirip yuvasına döner inş...

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

ancak ankara ekibi beni şaşırttı...nikahımın olduğu gün en azından telgraf bekledim...ziyaretten geçtim :(

Hepinizden Allah razı olsun bütün bir gününüzü bana ayırdınız. Yaptığınız bu ziyaret ömür boyu anlatılan anılardan birisi olacak ve hiç bir zaman unutulmayacaktır. ScW ailesi bir kez deha farkını gösterdi. Dostuluğunuz sıcaklığınız abiliğiniz, nizamiye kapısında son bir selam verip içeri teslim olurken; gözlerimi huzur gözyaşlarıyla doldurdu. Bir kez daha sizi tanıdığım için çok şanslı olduğumu hissettim.

Ertesi sabah Rdm ile randevum vardı ve o kadar enerji doluyken ve mutluyken, problemlerim var demekte çok zorlandım :D Yine de 10 günlük bir hava değişimi koparabildim psikiyatriden. Şu an Bolu'dayım 1 haziran'da teslim olucam. Hepinizi çok seviyorum ve öpüyorumm çok keyfim yerinde

Geri
Üst Alt