Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

205 55 r16 lastik önerisi

contınantal den şaşma derım yol tutuşu mükemmel ama ses için bişey diyemem ses yapıyor sessiz olsun dersen nokıan derim kullanmadım ama kullanan herkez memnun

4 mevsim lastiğe olumlu bakmıyorum.. bence yazlık kışlık ayrı ayrı alın... yazlık pirelli... kışlık nokian öneririm...

Sağolun arkadaşlar yardımınız için biraz araştırdım muhtemelen yazlık lassa veya toyo bakıcam.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
BRISTON TURANZA 91 V Aracımı aldığımda 4 adet aldım 217X4=868 tl süper bir lastik.
KOLAY OTO İzmir.Netten girip fiatlarına bakabilirsiniz.

önce ki arabamda continental uzun süre kullandım çok da memnun kaldım, hem ses hem de yol tutuş olarak, en son yaz başında başka bir marka denemek istedim, continental in yan ürünü barum marka aldım. fiyat olarak biraz daha uygun, mart sonundan beri kullanıyorum, herhangi bir dezavantajını görmedim. yol tutuşu gayet iyi, sessizde. ama tabi kalite belirli bir zaman yada km den sonra belli eder kendini. yeni alınan lastik her zaman için iyidir.

Şehirlerarası biraz daha fazla olucak bu yıl. O yüzden michelin crossclimate aldım arkadaslar. Önerileriniz için çok sağolun.

Merhaba dostum lastikçiyim ben bu ebatlarda Bridgestone t001 deseni ve Michelin pilot sport en ıyılerı hız kodlarının 91v olmasına dıkkat et

Geri
Üst Alt