Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

205 55 16 dunlop

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dedee

Kayıtlı Üye
205 55 16" Aracımı aldığımda üzerinde bulunan DUNLOP marka lastiklerimi 17" ye geçtiğimden dolayı satıyorum. Orjinal jantlarımı vermiyorum, onlara kışlık lastik taktırdım.

Lastikler çiziksiz mükemmel durumda ve diş derinlikleri 8 mm.dir. Yeni ile farkı yok gibidir. İlgilenen arkadaşlar için fiyat :
400 tl. SCW'li dostlara 350 tl. olur

Kç km de ve hangi desen/model acaba? , Maslağa yakın mısınız?

Kç km de ve hangi desen/model acaba? , Maslağa yakın mısınız?

Lastikler 15,000 km. Desen, modeli üzerinden okuyup size bildirebilirdim. Ancak şu an Sakarya Kuzuluktayım. İstanbula döndüğümde yazarım Çağlar bey. Maslağa uzaktayım, Tuzladayım:)

Bir motosiklet satış işim var, eğer olursa yarın bir günlüğüne isanbula gelip döneceğim. Bakarım modeline.

Lastiklerin Modeline baktım arkadaşlar

DUNLOP SP FASTRESPONSE 91 V Madeın Germany Üretim Yılı 2010 36. Hafta. 205 55 16 91 V Diş derinliği 8 mm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt