Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2019 xCellence Kis lastigi

AnarikPengu

Kayıtlı Üye
Bu hafta icinde 2019 model 1.6 TDI DSG Ateca aliyorum ancak galiba bu arac icin uygun 4 mevsim lastik yok. Kis lastigi de her yerde stok disi diyor. Ölcüleri 215 50 R18. Ne yapabilirim kis lastigi konusunda öneriniz var mi?

Bu hafta icinde 2019 model 1.6 TDI DSG Ateca aliyorum ancak galiba bu arac icin uygun 4 mevsim lastik yok. Kis lastigi de her yerde stok disi diyor. Ölcüleri 215 50 R18. Ne yapabilirim kis lastigi konusunda öneriniz var mi?

18” Lastik biraz sorunlu ve pahalı bir çözüm bizim araçlar için. Bu yüzden hem ekonomik açıdan hemde kullanılabilirlik için 16” jant ve kışlık lastik öneririm. 205 65 R16 lastik ebadı bizim araçlar için uygundur. Bu lastik ile çap değişimi 1/1000 dir. Müsaade edilen değişim miktarı 3/100 dür.
Saygılarımla
Not: 16” Saç Jant+ Lastik her halükarda 18” lastikten ucuz olacaktır.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Beğen
Reaksiyonlar: Anka
16 Saç jant ve lastik konusunu bende uygulamayı düşünüyorum.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

merhabalar sponsorumuz @Emirgllk ile görüşmenizi tavsiye ederim kendisi konu hakkında size yardımcı olacaktır.

Geri
Üst Alt