Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2018 leonumdan gelen ses

kayaker

Kayıtlı Üye
1 ay önce sıfır almış olduğum arabamdan düşük hızlarda cik cik benzeri sesler geliyor balatadan olduğunu düşünüyorum yakında servise götürücem başına böyle bir durum gelen varmı sorunu nasıl çözdünüz?

1 ay önce sıfır almış olduğum arabamdan düşük hızlarda cik cik benzeri sesler geliyor balatadan olduğunu düşünüyorum yakında servise götürücem başına böyle bir durum gelen varmı sorunu nasıl çözdünüz?
Merhaba aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum. Periyodik bakımda balatanın bir köşesinin diske sürttüğünü ve hallettiklerini söylediler ancak ses tekrar başladı. Serviste çözüm bulunursa yazarsanız iyi olur.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

çarşamba günü çankaya doğuş otodan randevü aldım sorun çözülürse yazarım.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sesi videoya veya kayıt altına alma şansınız var mıdır? Bende de benzeri bir sorun mevcut servise git gel yapıyoruz. Gelişme olursa haber veririm

kayıt altına almam pek mümkün değil çünkü ne zaman olacağı belli olmuyor ama vik vik gibi böyle metal sürtmesi gibi bir ses düşük hızlarda oluyor.

Arkadaşım aynı sorun ben de var, servise götüreceğinizi söylemiştiniz , servis çözebildi mi acaba ? Çözüldü ise sorunun kaynağı nedenmiş , paylaşabilirseniz aynı sorundan dertli herkes faydalansbilir , teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

cuma günü ancak arabayı servise götürebildim,ustayla beraber teste çıktık oda duydu sesi ve balatalardan geldiğini söyledi daha sonra arabayı aldı içeri soktu 5 dk sonra geldi ,balatalara tazyikli su sıkmış artık gelmez dedi ama ses çok nadir de olsa gelmeye devam ediyo bende arabaya zarar vermediğine kanaat getirdim ve çokta önemsemiyorum ,yani kalıcı bir çözüm bulamadık şimdi yıllık bakımı bekliyorum bakımda balataların düzgünce temizlenmesini isticem belki kalıcı çözüm olur.

ses gelirken direksiyonu hafif sağa sola çevirince ses kesiliyormu ?

Geri
Üst Alt