Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2018 excelance park sensörü

WUSTAFA

Kayıtlı Üye
Arkadaslar slm ya araci aldikta 2018 dun geri geri giderken arkada otluk varmis kamerada da gordum yaklasinca araba kitledi dedim herhalde birsey var arabada one gittim geri geldim yaklasinca firenleri kitliyor bu park sensoruyle alakali dimi otomatik carpisma onleyicimi onde varmi bilemedim bu tarz araci olan yada bilen varmi öndede varmi satan bayide bilemedi

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaslar slm ya araci aldikta 2018 dun geri geri giderken arkada otluk varmis kamerada da gordum yaklasinca araba kitledi dedim herhalde birsey var arabada one gittim geri geldim yaklasinca firenleri kitliyor bu park sensoruyle alakali dimi otomatik carpisma onleyicimi onde varmi bilemedim bu tarz araci olan yada bilen varmi öndede varmi satan bayide bilemedi

Güzelmiş keşki bende de olsaydı opsiyon olarak varsa aracınızda olabilir ön için de önde park sistemi varsa ve orta ızgarada çarpışma önleyici mesafe sensörü varsa olabilir

Güzelmiş keşki bende de olsaydı opsiyon olarak varsa aracınızda olabilir ön için de önde park sistemi varsa ve orta ızgarada çarpışma önleyici mesafe sensörü varsa olabilir

On izgarada sensor yok ama pilastik yada karton koyip denicem

Bendede 2017 makyajlı fr var aniden yaklaşınca park sensörü devreye girdiğinde yaklaştıgını hissedince el freni çekiyor manevra park freni diye ikaz veriyor,benimde başıma geliyor iyi bir özellik :)

Ben akşam denedim benim aracımda durma yada kendinden frenleme yapma gibi bir durum yok
Sizin araçlar dsg mi benim manuel olduğu için sanırım

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt