Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2017 Makyajlı LEON Tanıtıldı

sislerin kucuk olusu ve alttarakın boş durması pek hoşuma gıtmedı sısler yıne buyuk tutulsaydı yada tampondakı boşluk gıderılseydı sankı daha agrasif olabılırdı genel halıyle guzel olmuş tabi

Sisler sanki başka bir araçtan alınıp takılmış gibi duruyor gerçekten. Aklımda şuanda sadece bu farları ne kadara sipariş edebiliriz sorusu var :D Multimedyayı alabileceğime ihtimal bile vermiyorum :D

Araç böyle biraz daha güzel hale gelmiş, sisler led olmuş, led farlar güçlendirilmiş, arka stoplarda led sinyal harika olmuş..Ancak en başından beri klima bölümü ve direksiyonu hiç beğenmemiştim.Hala da beğenmiyorum...

aracın içi hoşuma gitti açıkçası.Giderek daha konforlu ve dolu bir göğüs koymaya başladılar.yeni renkler ve jantlar gelmiş.Ön tampon hırçınlığını kaybetmiş gibi.Sis farları çok yukarda kalmış.Bide kamera mevzusu eklenmiş çok belli oluyo.Leona yakıştıramadım.Fr pakete ek olarak Xcellence paketi gelmiş.Bu paket konfor denmiş ama Fr'la arasında ne fark var acaba.Konfor ve spor olarak fr dan ayırmak için yapılmış olabilir.İlerleyen günlerde motor seçenekleri vs. daha detaylı açıklanınca herkesin kafasındaki sorular kalkar umarım ;)
Kamera olayını Türkiye ye göndermezler diye düşünüyorum.
Ben gayet başarılı buldum. Değişiklik şart. Aradan 4 sene geçecek yeni kasa için. Makyaj şart.
Malum bayanlar bile her sabah kalktığında MAKYAJ yapıyor...

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

150 begirlik 1.5 act fr led paket sunroof, anahtarsız giriş çalıştırma ve multimedya ile 90 ı bulur bence fiyatı. ama aracın en büyük eksiği anahtarsız giriş ve çalıştırma idi, güzel olmuş ama fiyatları + 15 bin görürsem şaşırmam.

Bir ay önce FR DSG almama rağmen iyi ki beklememişim diyorum ön sis farını beğenmedim çok fark göremedim kasa aynı sonuçta tek istediğim farlar ve arka stoplar ekran zaten 6,5 benim çok problem değil tabi yeni teknolojide çözünürlüğü arttırmışlardır o ayrı.Anahtarsız giriş çalıştırma 1500 tl ye yapıyorlar zaten araca özel onu istesek yaptırırız.Şimdiden geldiğinde bizim led farları ve led arka stopları satıo bundan almak lazım çok daha güzel görünüyorlar.

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Sisler sanki başka bir araçtan alınıp takılmış gibi duruyor gerçekten. Aklımda şuanda sadece bu farları ne kadara sipariş edebiliriz sorusu var :D Multimedyayı alabileceğime ihtimal bile vermiyorum :D
kesınlıkle :) sankı fıat bıs sıs lambası
[doublepost=1477164822,1477164778][/doublepost]
Kamera olayını Türkiye ye göndermezler diye düşünüyorum.
Ben gayet başarılı buldum. Değişiklik şart. Aradan 4 sene geçecek yeni kasa için. Makyaj şart.
Malum bayanlar bile her sabah kalktığında MAKYAJ yapıyor...

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
harıkasın @KİREÇ abi :):) cok guldum

Ben şu farların sipariş edileceği zamanı merakla bekliyorum :D Bizim araçlarda güzel duracaktır :D

Ben şu farların sipariş edileceği zamanı merakla bekliyorum :D Bizim araçlarda güzel duracaktır :D
Bu hafta servis ile görüşmem olacak yeni far ile arka stop ların liste fiyat bilgisi varmı diye kontrol edeceğim yeni araç fiyat ve geliş bilgisi verilmiştir

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Bu hafta servis ile görüşmem olacak yeni far ile arka stop ların liste fiyat bilgisi varmı diye kontrol edeceğim yeni araç fiyat ve geliş bilgisi verilmiştir

Çok iyi olur valla. Çok pahalı değilse güzel olur. İnşallah beyinler uyar da tekrar beyin masrafı falan çıkmaz. O zaman pahalı olur diye düşünüyorum.

Geri
Üst Alt