Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2017 Leon Style ufak oynamalar

Merhaba, aracınız hayırlı olsun
Bende Esenlerde oturuyorum
Bağcılardada oturanlar var
Cuma buluşmalarına bekleriz.

American Cam filmi kaliteli birşey istersen esenler metrosunun orada Glazer Auto var. Beraberde gidebiliriz
Gizli özellik için de Berat var bu işte kafayı kıran bir arkadaş 80 tl herşeyi yapıyor :)
[doublepost=1520025953,1520025842][/doublepost]Hocam bu Berat arkadasimizi nerede buluruz? Bazi gizli ozellikle aracimda açik fakat uzerinden 1 sene geçti yeni neler var bilmiyorum;lakin amerikan park ve sinyal verdigimizde ledlerin de sinyale dahil olmasi durumu cok hosuma gidiyor onu yaptirmaliyim. Bu baglamda Berat isimi gorebilir heralde

Öncelikle Aracınız hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin ,

Aracın astarı yüzünden pahalıya gelecek keşke birazcık daha biriktirip Led farlı olanı alsaydınız

Hocam ben 2017 model daha uygun fiyat diye aldım, Yani anneme aracı 70 bin civarlarında bakıyordum 88.600 e bıraktılar bu Leon2u bende bunu aldım. Led - Cam tavan falan çok önemli değildi yoksa 1.0 dsg ibiza aliyordum 82.300'e.
[doublepost=1520029281,1520029232][/doublepost]
Öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız kullan inşallah bende yeni aldım 17 leon gizli özellikler ve amerikan cam yaptırmayı düşünüyorum gizli özellik yaptırabilceğim biyer arıyorum bağcılarda oturuyorum tavsiye ettiğiniz bi yer var mı???

Mahmutbey caddesi üzerinde Vural Oto var. Abdullah bey. 10 dakikada hallediyor işlemleri bende onda yaptırdım. Bir arkadaş tavsiyesi üzerine gittim.

[doublepost=1520025953,1520025842][/doublepost]Hocam bu Berat arkadasimizi nerede buluruz? Bazi gizli ozellikle aracimda açik fakat uzerinden 1 sene geçti yeni neler var bilmiyorum;lakin amerikan park ve sinyal verdigimizde ledlerin de sinyale dahil olmasi durumu cok hosuma gidiyor onu yaptirmaliyim. Bu baglamda Berat isimi gorebilir heralde

İnstagram: beratvagcom

Merhaba, aracınız hayırlı olsun
Bende Esenlerde oturuyorum
Bağcılardada oturanlar var
Cuma buluşmalarına bekleriz.

American Cam filmi kaliteli birşey istersen esenler metrosunun orada Glazer Auto var. Beraberde gidebiliriz
Gizli özellik için de Berat var bu işte kafayı kıran bir arkadaş 80 tl herşeyi yapıyor :)
valla çok iyi olur reis gelirim tabi ki nerede toplanıyorsunuz cumaları :)

Valla reis bana kalırsa yap arabaya stock stock binmek zevk vermez xenon yerine cree led öneririm bende cree led var güç bakımından inanılmaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Herkese selamlar,
2017 Bohrem Mor Seat Leon aracımı 2-3 gün önce bayiiden teslim aldım. Araç Style paket , ek olarak yalnızca 8 inçlik büyük ekranım var. Aracı annem kullanıyor , araca abartmadan ufak tefek dokunuşlar yapmak istiyorum.

1-İç aydınlatmalar , bagaj ve plaka aydınlatmaları LED ile değişecek.
2-Geri görüş kamerası takılacak.
3-Işıklı krom kapı eşiği takılacak.

Bu 3 işlem kesin lakin aşağıdaki aklıma takılan işlemler var yardımlarınızı bekliyorum. Ufak tefek oynamalarda Leon sürücüleri genelde genç olduğundan ötürü sıkıntı olabileceğini belirtti bazı Leon sürücü dostlarım. Sizlerinde fikrini merak ediyorum.

4-Beyaz Xenon far düşünmeli miyim ?
5-Ön ve arka sinyalleri LED ile değiştirmeli miyim?
6-Full Link faydalı olur mu alınmalı mı ?
7-Arkaya difüzör ve ön tampona lip düşünmeli miyim ?
8-Bagaj spoileri düşünmeli miyim ?
9-Geri vites lambasını led yapmalı mıyım?

ve ek olarak sizlerin önerebileceği şeyler varmı acaba?Bunların maliyeti ne olur en ufak bir fikrim yok arıza ışığı yakar mı vs. Bilgilendirilmek istiyorum. Araç mor renk olduğundan aydınlatmalara çok önem veriyorum. Lakin Led pakete çevirmek şu an için mümkün değil. Herkese iyi forumlar.

Aracınız hayırlı olsun. Benim araç 2016. Aracın ne kadar yanan lambası varsa hepsi led bende :D sadece sinyaller halojen. Sinyallere gerek yok zaten. Ama geri vites kamerasına falan gerek yok bence uğraşmayın. Paranızı biriktirin. 8 ekrana mib2 ünite alın. Sadece ünite uyguna gelir. Paşa paşa kullanırsınız :)

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Ön lip için ezlip arka içinde arka difüzör düşünüyorum. ikisinin maliyeti tahminim 200 lira civarı birşey. Nerde yaptırabileceğimi öneren var mı arkadaşlar?

Geri
Üst Alt