Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2017 leon manuel mi dsg mi

clonare

Kayıtlı Üye
Arkadaslar kararsiz kaldim 2. El 8 bin km de 85 bin tl ye 2017 arac var manuel butcemi biraz kasmak istemiyorum aslinda ama dsg de dusunduruyor dsgli alsam 5 10 daha uzerine koyup style alacagim ikisinde de advance paket olana cok ucuk rakam istiyorlar ne yapsam karar veremedim kullanim acisindan manuel de dsg de bana fark etmez ayni rahatlikta geliyor ama ikinci el olarak deger kaybi olarak manuel sikinti cikartir mi arkadaslar

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaslar kararsiz kaldim 2. El 8 bin km de 85 bin tl ye 2017 arac var manuel butcemi biraz kasmak istemiyorum aslinda ama dsg de dusunduruyor dsgli alsam 5 10 daha uzerine koyup style alacagim ikisinde de advance paket olana cok ucuk rakam istiyorlar ne yapsam karar veremedim kullanim acisindan manuel de dsg de bana fark etmez ayni rahatlikta geliyor ama ikinci el olarak deger kaybi olarak manuel sikinti cikartir mi arkadaslar

Benim şahsi görüşüm Manuel’den yana leon vardı manuel olarak alıp kullandım 4 yıl hiç sıkıntı yaşamadım şimdi ateca aldım sırf manuel bulmak için dünya kadar uğraştım istediğim aracı bulmak zor oldu manuel de ama buldum eksikler olsada

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

İkinci eli dusunerek araba almayın, siz ne istiyorsanız ona bakın. Manuel de Değer kaybı yasamazsınız ama ikinci el de dsg de satarken alıcı acaba sorunlu mu? Sorun çıkartır mı? Diye sorgulayabilir. Her ne kadar dsg mükemmel bir şanzıman olsa da kime sorarsanız sorun hep soru işareti vardır kafalarda.

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN

VAG grubu araçların motordan yana sıkıntısı yok. Eğer aracınızı uzun seneler kullanacaksanız manuel almanızı öneririm. Onun haricinde DSG de her zaman acaba korkusu çekebilir ve araçtan keyif alamayabilirsiniz.

O zaman korkuyu cekmektense manuel almak daha mantikli vag gruba alistim 1 leon 1 golfum oldu en son ikisi de manueldi dsg gecsek mi dedim ama pimpirikliyim onun sikinti cikarmasini beklemektense kafam rahat olur tek anlamadigim neden dizel 5 vites es deger butun araclar 6 iken bir amaci var mi

Dizellerde 5 vites olduğunu bilmiyordum. Ama büyük ihtimalle dizeller benzine göre daha az devir çevirebildiği için 5 vites yeterli gelecek diye düşünmüşlerdir. DSG çok güzel bir şanzıman. Ancak bozuk yollara ve trafiğe gelemiyor.

Geri
Üst Alt