Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2017 leon fr araba toz alıyor

Cevdetipek

Kayıtlı Üye
2017 model Leon fr aracım var gece garaja koyuyorum sabah bindiğimde göğüste fln tozlar oluyor yalıtım eksikliği var sanırım ve sanruftan arka kapıların ordan trim sesleri geliyor trim sesleri için ne yapabilirim

Würth marka sanırım onun trim sesi için spreyleri var onları alıp kullanabilirsin
Toz içinse bu aliexprexs te satılan arabalar için fitil var onlardan alıp uygulama yapabilirsin.
Umarım yardımcı olmuşumdur:)

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2 yaşındaki Leon durduk yerde dışarıdan toz almaz. Gün içinde aracın içerisindeki hareketten kaynaklı uçuşan tozlar, akşam park esnasında konsola birikir. Ancak rahatsız edecek kadar olmamalı. Ya farklı bir sebepten toz birikimi olur yada aracınızın zemin ve döşemelerinde aşırı kirlenme mevcut. Aracınızı temizletin, sonrasında deneyin birkaç gün. Eğer halen rahatsızlık seviyesinde toz varsa servise gösterin.

2017 model Leon fr aracım var gece garaja koyuyorum sabah bindiğimde göğüste fln tozlar oluyor yalıtım eksikliği var sanırım ve sanruftan arka kapıların ordan trim sesleri geliyor trim sesleri için ne yapabilirim
Aslında trim sesi diye duyduğunuz sesler trim sesi değil. Ben de uzun süre trim sesi sandım sonra aslında cam fitillerinden geldiğini fark ettim. İşin ilginç yanı araç kirliyken daha az yapıyor hatta neredeyse hiç yapmıyor :)

Sunroof a silikon sprey alıp sıkıyorum arada, dışarıdan camın arka tarafına. Bir süreliğine kesiliyor.

Geri
Üst Alt