Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2017 leon 8.inç ekran

2014 leon fr var ekranı küçük ekranlardan.8 inç soldan tek tuş olan ekranlardan nasıl temın edebılıriz birde fiyat nedir bilen birileri yardımcı olursa iyi olur

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Valla servisten temin etmen gerekli yada internette satan birisi vardı sanırım sahibinden de
senin durumun bayağı zahmetli komple kablo tesisatı ve torpido içinde olan cd çaları ve beyni alman gerekli
Ben maliyetinden dolayı yaptırmadım

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Anladım pekı cd çalar koymasak olmuyomu bu sekılde hıc yoksa 5 6 derler

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

orjinalinde 6.5 ekran olan araçlarda sadece ekran değişimi ile yapılabilir. ekran fiyatı 2.400 civarı idi serviste. 2.100 e biri getiriyor. ama orjinalinde 5.8 de olsa torpidaki ünitede değişmesi lazım. ünite montajından sonra bluetooth ve sesli komut çalışmıyor ayrıca full linkte açılamıyor serviste. bluetooth, sesli komut ve full link aktif hale getirmek içinde 1.500 TL gibi fiyat istiyorlar. 2.100 ekran, 1.000 ünite, 300 montaj, 1.500 bluetooth, sesli komut vs 4.600 TL para harcaman lazım bence deymez aracı satıp baska arac almak daha mantıklı. yinede yaptırmayı düşünürsen alacağın ünite h24 olsun. h24 de bluetooth, sesli komut vs özellikler aktifleşiyor diğerlerini yapamıyorlar. cd çaların olduğu ünite takılmadanda olmaz 6.5 ve 8.0 ekranlar 5.0 ekran gibi değil

Tamamdır usta çok saol anlaşılan o ki hıc gerek yok orijinal olmayan bısey takıp satarkende orjınalını takmak daha mantıklı

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt