Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2016 Yılının İlk Sabah Namazı Organizasyonuna Davetlisiniz.

ULU

Kayıtlı Üye
Sevgili SCW dostları;

2016 yılının ilk sabah namazı organizasyonu ile karşınızdayız, İnşallah son olmaz devamı gelir, iştiraklerinizi bekliyoruz.

02.01.2016 Cumartesi günü saat 05.30 'da EYÜP Camiinde buluşuyoruz, sabah namazını kıldıktan sonra sımsıcak çorbamızı içip dağılıyoruz arzu ederseniz çorba üzerine börekciye de geçebiliriz.

Şimdiden Allah kabul etsin, bizleri niyet ettiğimiz namazın sabahına çıkartsın.

359798.jpg

Güncel Katılım Listesi

@Lejyoner
@murateren
@dadaş34
@seckin2001
@ULU
@emresaglam
@Dogukan Yilmaz
@cicofb

katılacak dostlarımız isimleri cevaplara yazdıkça listeye ekleyeceğiz, hepinize sevgiler saygılar.

Kambersiz düğün olurmu Rabbim şimdiden kabul etsin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Scw dostu @ULU reyiz cagirirda gelmezmiyim. imzami atarim her fikir her düşünce önemli benim için..

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benide yazın dayi

Sent from my iPhone using Tapatalk

emrecim listedesin canım benim, yöneticiler listeyi düzenlerler gördükçe, Allah kabul etsin şimdiden :)
[doublepost=1451507694,1451507662][/doublepost]
Scw dostu @ULU reyiz cagirirda gelmezmiyim. imzami atarim her fikir her düşünce önemli benim için..

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gidelim abi Allah nasip ederse, Allah affetsin bizleri

Geri
Üst Alt