Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2016 Toledo için orjinal led gündüz farı

tunhima

Kayıtlı Üye
Merhaba,
2016 toledo satın aldım, tabi yeni araba için yeni aksesuarlar için hevesliyim.
İlk etapta navigasyonlu yol bilgisayarı düşündüm ama servisi aradığımda sadece fabrika çıkışı orjinal yol bilgisayarı takıldığını, sonrasında orjinal olmayan şeyler taktırabileceğimi ve garanti dışı kalabileceğini söylediler. bende bu hevesten şimdilik vaz geçip gündüz farı için heveslendim ama servisi aramak yerine buraya kayıt olmanın ilk şerefine burdan sormak istedim.

Led gündüz farını orjinal taktırabiliyor muyum? bunun için kaç lirayı gözden çıkarmam gerekiyor? paylaşabilir misiniz?

1321.jpg

Merhaba,
Toledolar için var mı bilmiyorum fakat ben Leon için fiyat almıştım. Sadece önler istersen 3500 TL arka dahil 4500 TL.
Eğer üzerindeki farlarınız temiz ise onları alıp biraz daha fiyattan düşüyorlar.
Serviste yapmıyor dışarıdan ancak yaptırabiliyorsunuz.

Çok paraymış yahu. Sanırım seat toledo aksesuar yönünden biraz sıkıntılı bir model. Aslında çok aksesuara gerek yok, S&S Style gayet dolu ama yine de gündüz farı, krom çıtalar, 17 inç jant olsa iyi olur.

Geri
Üst Alt