Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2016 Toledo 6,5inç ekrana çevirme?

CEV61

Kayıtlı Üye
Arkadaslar merhaba. Benim arabada 5inç klasik seat multimedya ekran var. İnternette dolaşırken bi arkadasın seat leondaki fabrikasyon 6,5 inçlik ekranını ve torpidodaki cd sd kart girişlerinin olduğu kutuyu sattığına denk geldim. Bunu alıp benim toledoma taktırabilirmiyim. Herhangi bi bilgisi olan varmıdır? Saygılarımla...

Arkadaslar merhaba. Benim arabada 5inç klasik seat multimedya ekran var. İnternette dolaşırken bi arkadasın seat leondaki fabrikasyon 6,5 inçlik ekranını ve torpidodaki cd sd kart girişlerinin olduğu kutuyu sattığına denk geldim. Bunu alıp benim toledoma taktırabilirmiyim. Herhangi bi bilgisi olan varmıdır? Saygılarımla...
Yaptırmak mümkün orjinal parça satıyor ise ve kablo demeti için de mi yoksa servisten almanız mı gerekecek

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yaptırmak mümkün orjinal parça satıyor ise ve kablo demeti için de mi yoksa servisten almanız mı gerekecek

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Herhangi bir kablo demeti yok. Bunu servisten temin edebilirmiyim ? Ve bu bahsettiğim multimedia ekran ve ünitesi leon’dan çıkma. Bu durum problem yaratırmı araç bilgilerinde leon grafiğinimi verir acaba?

Verir ortalama cihaz parası ile birlikte ben 4000 tl ye mal ettim ben de küçük ekrandan navigasyonlu orjinal büyük ekrana geçtim prosedür biraz uzun bilginiz olsun alıp takmak yetmiyor araç cihazı kilitliyor serviste açtırıyorsunuz yurtdışına gönderiyorsunuz sonra montajı oluyor hayırlı günler deneyimle sabit

Çok uğraşlı bir süreç. Üstelik aldığınız ekranın da ahım şahım özelliği olmayacak. Bence gereksiz masraf...

Orijinal ekranın elindeyse onu bana satabilir misin?

Geri
Üst Alt