2016 Toledo 6,5inç ekrana çevirme? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

2016 Toledo 6,5inç ekrana çevirme?

CEV61

Kayıtlı Üye
Arkadaslar merhaba. Benim arabada 5inç klasik seat multimedya ekran var. İnternette dolaşırken bi arkadasın seat leondaki fabrikasyon 6,5 inçlik ekranını ve torpidodaki cd sd kart girişlerinin olduğu kutuyu sattığına denk geldim. Bunu alıp benim toledoma taktırabilirmiyim. Herhangi bi bilgisi olan varmıdır? Saygılarımla...

memet_one

VİP Üye
Administrator
Arkadaslar merhaba. Benim arabada 5inç klasik seat multimedya ekran var. İnternette dolaşırken bi arkadasın seat leondaki fabrikasyon 6,5 inçlik ekranını ve torpidodaki cd sd kart girişlerinin olduğu kutuyu sattığına denk geldim. Bunu alıp benim toledoma taktırabilirmiyim. Herhangi bi bilgisi olan varmıdır? Saygılarımla...
Yaptırmak mümkün orjinal parça satıyor ise ve kablo demeti için de mi yoksa servisten almanız mı gerekecek

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CEV61

Kayıtlı Üye
Yaptırmak mümkün orjinal parça satıyor ise ve kablo demeti için de mi yoksa servisten almanız mı gerekecek

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Herhangi bir kablo demeti yok. Bunu servisten temin edebilirmiyim ? Ve bu bahsettiğim multimedia ekran ve ünitesi leon’dan çıkma. Bu durum problem yaratırmı araç bilgilerinde leon grafiğinimi verir acaba?

Seatleontdi

Kayıtlı Üye
Verir ortalama cihaz parası ile birlikte ben 4000 tl ye mal ettim ben de küçük ekrandan navigasyonlu orjinal büyük ekrana geçtim prosedür biraz uzun bilginiz olsun alıp takmak yetmiyor araç cihazı kilitliyor serviste açtırıyorsunuz yurtdışına gönderiyorsunuz sonra montajı oluyor hayırlı günler deneyimle sabit

LKTN

Kayıtlı Üye
Çok uğraşlı bir süreç. Üstelik aldığınız ekranın da ahım şahım özelliği olmayacak. Bence gereksiz masraf...

Üst Alt