Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2016 Seat Leon Ekran Değişimi

celalselduz

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Android Darwill Seat Leon Multimedya Wifi Dvd GittiGidiyor'da 220356663

böyle bir ürünle ekranı değiştirmek konusundaki düşüncelerinizi merak ediyorum. Yeni satmış olduğum seat ibiza'da 6,5 inch ekran mevcuttu, leon'da 5 inch var, ve şu anda cidden attan inip eşeğe binme durumu yaşıyor gibi hissediyorum, neredeyse ibiza'dan leon'a geçtiğime pişman oldum diyebilirim. Alternatif her çeşit fikre ve ürüne de açığım. Özellikle aracın garantisine ne tarz bir etkisi olur, kumanda fonksiyonları ne kadar kullanılabilir, görüşlerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

5.8 inc var orjinal onu alsan daha iyi garantiyi illaki bozar bence, birde baya bir özelliğe ekrandan müdehale ediyorsun gg dan alacağın cihazla bu iş olmaz. Boyutu değil işlevi önemli birazda. Video felan izleyeceksen telefon tutacağıyla ekrana yapıştır telefonu naviyide öyle hallet iş görüyor.

bence soyle bi sansini dene eski sattigin arac sahibinin isine yaramiyorsa fark verme karsiligi degisim yaparmisin de. hic birsey kaybetnezsin.
anladigim kadariyla ayni benim gibi ufak tefak detaylara kafa yoran birisisin..
isimiz zor ;)

bence soyle bi sansini dene eski sattigin arac sahibinin isine yaramiyorsa fark verme karsiligi degisim yaparmisin de. hic birsey kaybetnezsin.
anladigim kadariyla ayni benim gibi ufak tefak detaylara kafa yoran birisisin..
isimiz zor ;)

hayatta vereceğini zannetmiyorum aracın en güzel kısmı orası :D

Geri
Üst Alt