Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2016 Leon FR 150 HP DSG SORU ?

Jrgr16

Kayıtlı Üye
İyi Günler SCW Sakinleri. Öncelikle Selamın Aleyküm.

Adım Mümin Kısmetse SEAT ailesinden Leon FR Aracını ALACAGIM. Bir kaç sorum olacak.

Şuan bir arkadaşımda 2016 model Kırmızı Leon FR var. Eşi arabayla kaza yaptı araçta suan 18 bin TL hasar Kaydı var.

Fakat Araç 4 Yıl doğuş Garantisinde. ve tüm yapılanlar faturalı ve doğuş otoda yapılmış.

kazanın içereği mekanik aksamda kesinlikle bir değişen yok fakat kaput tampon ve farlar amortisörler vesaile değiştirilmiş.

sözün aslı. arkadas aracı 63.000 TL ye veriyor. fiyat uygunmudur yoksa bu araca hiç girilmemelimi.

araçta 5'' inc ekran var.

18 Bin TL HASAR KAYDI CIKIYOR ERP ÇARPMA DİYE

bana bi akıl verirseniz sevinirim.

Hayırlı Günler...

Moderatör tarafında düzenlendi:
İyi Günler SCW Sakinleri. Öncelikle Selamın Aleyküm.

Adım Mümin Kısmetse SEAT ailesinden Leon FR Aracını ALACAGIM. Bir kaç sorum olacak.

Şuan bir arkadaşımda 2016 model Kırmızı Leon FR var. Eşi arabayla kaza yaptı araçta suan 18 bin TL hasar Kaydı var.

Fakat Araç 4 Yıl doğuş Garantisinde. ve tüm yapılanlar faturalı ve doğuş otoda yapılmış.

kazanın içereği mekanik aksamda kesinlikle bir değişen yok fakat kaput tampon ve farlar amortisörler vesaile değiştirilmiş.

sözün aslı. arkadas aracı 63.000 TL ye veriyor. fiyat uygunmudur yoksa bu araca hiç girilmemelimi.

araçta 5'' inc ekran var.

18 Bin TL HASAR KAYDI CIKIYOR ERP ÇARPMA DİYE

bana bi akıl verirseniz sevinirim.

Hayırlı Günler...
tamamen sizin inisiyatifinize kalmış bir durum o paralara 2015 kazasızda bula bilir yada 8 gibi bi rakamla sıfırda alabilirsinz

Satmayı düşünmez iseniz alına bilir fakat satmak isterseniz aldığınız fiyata elinizden çıkartmak uzun sürecektir ülkemizde hasarlı araçlara bakış biraz kötü
Bence aracın yürüründe sıkıntı yoksa ve şasede kayma olmadıysa alınıp kullanılır uzun yıllar birkaç yıl içinde satarım dersen hiç girme derim
2014-2015 model iyi araçlar buluna bilir aynı fiyatlara

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hasar kaydına fazla takılmamak gerekir.içine sinmesi önemli binicesiniz sıkıntı değil sür eşeğini niğdeye :)

Geri
Üst Alt