Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2016 Leon egzoz takmak

Arkadaşlar herkese merhaba aileye yeni katıldım. Aracımı daha dün aldım 2016 model 1.6 tdi. Aracım dizel olduğu için sanırım egzoz taktırılmıyo ama ben inceden güzel bi ses istiyorum bu sesi nasıl çıkartabilirim yardımcı olurmusunuz lütfen

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

normalde dizelden benzinliden alındığı kadar çok ses alınamıyor. Ama mehmet abinin önerisiyle az da olsa ses alabilirsiniz. Ancak en azından 2000 km ye kadar stok kullanın.

normalde dizelden benzinliden alındığı kadar çok ses alınamıyor. Ama mehmet abinin önerisiyle az da olsa ses alabilirsiniz. Ancak en azından 2000 km ye kadar stok kullanın.
2000 km ye kadar stok kullanın ne demek onu anlamadım hocam

Dp bide sonsusturucu iptali ile çok tatlı sesler alabilirsin
[doublepost=1490784086,1490784062][/doublepost]

Şimdilik yaptık bişeyler yay taktırmak istiyorum ona 800 tl dediler egzozdan ses almak için downpipe diye bişey uygulamaları lazımmış bunun içinde önce yazılım atmaları gerekiyomış yazılım 1000 küsür toplam downpipe ile yazılımda 1700 falan tutuyo normalmı bu fiyatlar sizce

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

500 700 DP 600 700 yazılım diyelim ama yazılım atmadanda sadece yanıltıcıda takılıyor tavsiyem yazılımdan yana

Geri
Üst Alt