Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2016 Leon act fr dsg fren balataları ve iyi niyet

bilalkeskin

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Selamlar,

Bu form işlerinde yeniyim, yanlış yere yazıyorsam ve daha önce cevaplanmış ise kusura bakmayın..

Bugün Doğuşoto Maslak’ a fren balataları için gittim, ön ve arka balatalar için 900 tl civarı fiyat verdiler. Orijinal balatayı dışarda bulup taktırırsak iyi niyet garantisi bozulur mu? Siz nasıl hareket ediyor sunuz ? Araç dsg olunca bu tarz korkularımız oluyor ne yazık ki! Şimdiden teşekkür ederim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaşlar Selamlar,

Bu form işlerinde yeniyim, yanlış yere yazıyorsam ve daha önce cevaplanmış ise kusura bakmayın..

Bugün Doğuşoto Maslak’ a fren balataları için gittim, ön ve arka balatalar için 900 tl civarı fiyat verdiler. Orijinal balatayı dışarda bulup taktırırsak iyi niyet garantisi bozulur mu? Siz nasıl hareket ediyor sunuz ? Araç dsg olunca bu tarz korkularımız oluyor ne yazık ki! Şimdiden teşekkür ederim.

Geçen sana bana 600 demislerdi demekki döviz yüzünden 900 e cıkardılar. Bence dışarıdan taktırın çok fiyat farkı var. İnternette uyguna satılıyor. Brembo, trw v.s.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar Selamlar,

Ben dışarıdan alıp taktırmıştım bence fiyat araştırması yapın üzerinden çıkan trw dir muhtemel yazar zaten üzerinde kontrol edersiniz
Ferrado balata tavsiye ederim eğer maddiyat zorlamaz ise ferrado disk balata birlikte alın takın fren performansı çok fark edecektir

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

İyi niyet garantisi zarar görüyor mu peki? Periyodik bakımı serviste yaptırmaya devam edicem. Dsg için sormuştum.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İyi niyet garantisi zarar görüyor mu peki? Periyodik bakımı serviste yaptırmaya devam edicem. Dsg için sormuştum.

Problem olmaz bence. Herkes dısarıdan alıyor. Otosupermarket diye siteden aldık biz uygun orası

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

fren balatası sarf üründür, zaten değişecek bir şey, ona takılacaklarını sanmıyorum.

ayrıca garantiden çıkma durumu sadece etkilenen parçalar için olur. yani başka balata taktınız diye frenlerde sorun çıkarsa (belki) garanti dışına alabilirler, ama farklı balata taktınız diye aracın turbosu garanti dışı kalmaz. Tabii taktığınız balata fazla güçlüymüş, dur kalkta şanzımana yük bindirmiş diyerek abartılı bir şekilde garanti dışına almaya çalışmaları da mümkün.

aslında iyi niyet dedikleri de şanzıman garantisi zaten VAG tarafından 7 yıl olarak global veriliyor, TR'de bu şekilde tanıtılmasa da aynı garanti. bu garantiden faydalanmak için gereken aracın periyodik bakımlarının garanti süresinde serviste yapılmış olması. şanslıysanız dışarıda bakım yapılmış olsa bile garantiye alabiliyorlar. Araca uzatılmış garanti alırsanız şansınız iyice artar.

Yorumlar için teşekkür ederim.

Geri
Üst Alt