Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2016 ibizam sabah calismiyor

matrak29

Kayıtlı Üye
Abilerim Merhabalar 2016 ibizam var son 1 haftadir aracim sabah ilk calistirmada mars yapiyorum calismiyor ya da calisiyor stop ediyor bazende hic anahtari çevirmemisim gibi duruyor sizce nedendir ? Acil yardim ve yorum bekliyorum
Simdiden cvp verecek abilerime tskler ederim....

aldığın benzinde sorun olabilir diye düşünüyorum..

Ama sabah ilk calismada yapiyor abi benzinden olsa ilk calismada olmax diye dusubuyorum baska yerden de yakit aldim ama sorun ayni

0 araçta aklıma gelen ilk şey kalitesiz benzin oldu, servise göster bence yakıt filtresini ve yakıt pompasını kontrol ettir..
[doublepost=1472417184,1472416896][/doublepost]Metin abi @kirlisakal sence neden yapar abi bu sorunu?

kardesim belkide yeni olduğu için anlamamışsındır fakat yeni araçlarda debriyaja basmadan istediğin kadar marşa bas araç çalışmaz.

Arac yeni ama ben Volkswagen' kullanıcılarindan biriyim debriyaja basmadan calismayacagini biliyorum abi buyuk ihtimal yakit pompasiyla alakali kontak kapaliyken geri kaçırıyor tahminimce yarin servise goturucem bakalim hayirlisi saolun varolun...

Yakit pompasinda wardir sikinti geri kaciriyodur yakiti

kardeşim aynı sıkıntı bende de var aracı calıstırmadan önce kontagı ac kapa ıkıncıde marsa bas sorun ortadan kalkacaktır güneşin altında uzun sure kaldıgı zaman aynı sorun ortaya cıkıyor sen genede akunu bi ölçtür ama

Geçmiş olsun. Aynı sorun çok sevdiğimiz fakat geçen sene ani bir kalp krizinden kaybettiğimiz hocamızın Passatında vardı. Defalarca servise gönderdik sorunu çözemediler. Araç kapalı garajda sabah çalışmıyordu. Dışarıda ısınınca çalışıyordu. Aküsünü falan hep değiştirmişlerdi. En sonunda dayanamayıp aracı satmıştı. Sizin başlığı görünce sabah sabah aklıma geldi rahmet istedi sanırım.. :( Tekrar geçmiş olun umarım sizinki sizi bu kadar çok uğraştırmaz.

Geri
Üst Alt