Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2016 ibiza sağ led stop

dissolvent

Kayıtlı Üye
ibiza 2016 sağ led stop çıkma nerde bulabilirim istanbulda.her yere baktım bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.resimde görüldüğü gibi farın plastiği kırık fakat ledler sağlam çalışıyor.tamiri yapılırsa öyle bile kullanabilirim.orjinali 500 lira şu an o kadar parayı veremem o yüzden yapılıyosa yaptırmayı tercih ederim.yardımcı olursanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• 1479992005917.png
    1479992005917.png
    35.3 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:
Sahibinden.comda gecen 1 cift satilik vardi bi arama yao bulursun

Yeni kasalara uyumlu anlaminda yazmis olabilir.
Aslinda 200-250 lira civari olsa alip benim araca takacaktim. Fakat servis takmayiz dedi. Gidip kodlama yapmak gerekiyormus.
Baya ugras is var bende vazgectim.
Bi ara msj atip fiyat yokla 275 falan yaz belki kabul eder..

Yeni kasalara uyumlu anlaminda yazmis olabilir.
Aslinda 200-250 lira civari olsa alip benim araca takacaktim. Fakat servis takmayiz dedi. Gidip kodlama yapmak gerekiyormus.
Baya ugras is var bende vazgectim.
Bi ara msj atip fiyat yokla 275 falan yaz belki kabul eder..
Bi ara yazıcam zaten aklımda.teşekkür ederim ilginize

Kartal oto sanayi de vardır belki çıkma ama onların da fiyatları az olmaz Bostancı sanayide var bir iki çıkmacı

Geri
Üst Alt