2016 ibiza koltuk altı kapağı?? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

2016 ibiza koltuk altı kapağı??

buraktasci06

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aracı yeni aldım ama yeni fark ettim araç 2016 ibiza 1.2 style modeli sürücü ve yan taraftaki koltuğun alt bölmesinin kapağı yok.herhangi birgöz bolmesinden bahsetmiyorum koltugun yan tarafında kapak var amaoturdugunuzda tam altınız boş.
eski aracım 2005 fabia idi onda kapak vardı. bu normalmi yoksa unutulmuş olabilirmi.

ankara doğuş otodan bilgi alana kadar buraya yazayım dedim. saygıalr.

smlphlvn

Kayıtlı Üye
Mrb kardeşim aynı model araçtan kullanıyorum dediğin gibi şoför ve ön yolcu koltuklarının altı boş benim aracımda da muhtemelen bunlarda çekmece gibi bi göz yok

memet_one

VİP Üye
Administrator
Resim de gönderirmisiniz daha sağlıklı cevap verelim
Koltuk altındaki gözler opsiyon diye biliyorum ama kapak yoksa iyi tasarruf etmişler

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kirlisakal

Teknik Koordinatör
kapağı açınca bölme varsa kapak yoksa sıkıntı :) bana göre cekmece yeri boş kapakla kapatmışlar,sonradan servisten temin edip kapağı atıp cekmeceye dönüşterebilirsiniz.olay budur..servis yedek parça kısmından öğrenebilirsiniz...durumu bildirin

ediperdinc

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aracı yeni aldım ama yeni fark ettim araç 2016 ibiza 1.2 style modeli sürücü ve yan taraftaki koltuğun alt bölmesinin kapağı yok.herhangi birgöz bolmesinden bahsetmiyorum koltugun yan tarafında kapak var amaoturdugunuzda tam altınız boş.
eski aracım 2005 fabia idi onda kapak vardı. bu normalmi yoksa unutulmuş olabilirmi.

ankara doğuş otodan bilgi alana kadar buraya yazayım dedim. saygıalr.
Koltuğun alt ön kısmından bahsediyorsunuz sanırım. O kısım boş. Eğer ki opsiyonel olarak ekletirseniz koltuk altı göz koyuyorlar.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

buraktasci06

Kayıtlı Üye
vay arkadaş ne saçma bir mantık ben opsiyon ben istemedim düz normal yapın işte :) tşk ederim arkadaşlar.