Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2016 ibiza için led far uygulaması

Benim uzun kısa sis hepsi ledti kisalari soktum.Uzunlarda göz alması sorun değil bence sonuçta selektör olarak 1-2 saniyelik olay ama kısada sürekli gözünü alıyor karşıdan gelenin veya önümüzde gidenin.Sislerde bile rahatsız ediyor karşıdan gelenleri sisleri çok aktif kullanmadığım için sokmedim ledleri ama açtığın an selektör geliyor karşıdan

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Uzun ve kısa led in marka modeli ve maliyeti nedir acaba

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Ben yaptım gayet memnunum.

8e0e15dfeef6b296fbf33607db46c425.jpg

826625a1627f11fc99f9e12b4c296cde.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Amerikan park ve xenon uygulamaları garantiyi devre dışı bırakır mı hocam?araç çok yakışıklı olmuş bu arada

Amerikan park ve xenon uygulamaları garantiyi devre dışı bırakır mı hocam?araç çok yakışıklı olmuş bu arada

Servis bırakır diyor sözde ama ben bakıma gittiğimde farlarla ilgili bir şey sormuştum bakacaklardı dedi ki şuan üzerinde farklı tesisat var onu söktürüp getirirsen bakarız dedi yani garanti dışı oldu vs bir şey demedi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt