Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2016 ibiza fr spor yay hakkında tavsiye .

Mcolgecen

Kayıtlı Üye
İyi günler henüz yeni teslim aldığım ibiza fr aracıma spor yay arayışındayım yalnız baktığım ilanlarda hep 2008 sonrası modeller için geçerlidir yazıyor 2008 yılı sonrasındaki tüm modellerin yayları aynımıdır anlamış değilim motor hacmi yakıt türüne göre farklılık göstermesi gerekmezmi ? Yayları alırken aracıma uyumluluğu öğrenebilmem için yayın üzerinde yazan herhangi bir kod varmıdır varsa nedir yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar .

yay aracı garantiden cıkartır bir güzel zıplatır, olan cebındekı parana olur :)

Orjinal yayları çokta yumuşak değil zaten pek değişiklik olacağını sanmıyorum 200 liralık aksaray imalatı yaylarda haklısınız sekme olabilir fakat bundan önceki scirocco ve leon fr aracımda kullandığım kaliteli h&r markada hiç bir sorun yaşamadım benim öğrenmek istediğim bu model yılı ve motor seçeneğine göre üretilmiş yayın kodu nedir ona göre satınalmak istiyorum .

2007 leon a vogland 5cm yay taktım alırlarkende bütün seat ve wv grubunda kullanabilrsin demişlerdi ve çok memnunum yaylardan

İyi günler henüz yeni teslim aldığım ibiza fr aracıma spor yay arayışındayım yalnız baktığım ilanlarda hep 2008 sonrası modeller için geçerlidir yazıyor 2008 yılı sonrasındaki tüm modellerin yayları aynımıdır anlamış değilim motor hacmi yakıt türüne göre farklılık göstermesi gerekmezmi ? Yayları alırken aracıma uyumluluğu öğrenebilmem için yayın üzerinde yazan herhangi bir kod varmıdır varsa nedir yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar .
Kesinlikle vogtland koy extrem tuning su an kampanya yaptı /30 indirimli orayla görüş ben hem 2015 ibizama ve yeni leonunda kullanıyorum mükembel DSC_0005.JPG

H&R yaylara pek konforlu demiyorlar tabi her şey görecelidir. Eibach ve Vogtland markalara konfor olarak iyi iş görüyor diyorlar. @ahmet6334 Ahmet abi İbizayı kullanıyorken bozuk yollarda zıplatma yada arkada oturanlar çok yaylanmadan dolayı yukarı yukarı sıçrıyormuydu abi beni bir bilgilendirirsen sevinirim. Arkalara spor yay almayı düşünüyorumda 40mm'lik sende kullanıp tecrübe etmişsin.

H&R yaylara pek konforlu demiyorlar tabi her şey görecelidir. Eibach ve Vogtland markalara konfor olarak iyi iş görüyor diyorlar. @ahmet6334 Ahmet abi İbizayı kullanıyorken bozuk yollarda zıplatma yada arkada oturanlar çok yaylanmadan dolayı yukarı yukarı sıçrıyormuydu abi beni bir bilgilendirirsen sevinirim. Arkalara spor yay almayı düşünüyorumda 40mm'lik sende kullanıp tecrübe etmişsin.
Vogtland ta yok kesinlikle ama diyerlerini bilmem arkada 3 önde 2 yani 5 kişi aile olarak ta urfa mersin gezdık set barıyer vs tık yok konfor harıka tavsiye ederim
[doublepost=1461914167,1461914046][/doublepost]
Anladım ilginden dolayı teşekkürederim powershop h&r a 600 tl diyor birde sizin dediğiniz yeri arıyacağım .
Leon için ben gecen hafta aldım 530 tl

coil hepsinden iyi :) bence limitleri zorla coil taktır başın ağrımasın ;)

Vogtland ta yok kesinlikle ama diyerlerini bilmem arkada 3 önde 2 yani 5 kişi aile olarak ta urfa mersin gezdık set barıyer vs tık yok konfor harıka tavsiye ederim
[doublepost=1461914167,1461914046][/doublepost]
Leon için ben gecen hafta aldım 530 tl
Çok saol abi bilgin için, sadece arkalara takacağım için arkalar önemli zıplatmıyorsa yolcuyu tamamdır :)

Geri
Üst Alt