Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2016 ibiza 1.4 tdi 90 bg dsg yakit nasil ?

omerozer44

Kayıtlı Üye
Arkadaslar 1.4 tdi 90 hp dsg almayi dusunuyorum yakit tuketimi hakkinda bilgisi olan aciklarsa sevinirim :)

bende 2015 1.4 tdi 90 ps manual ref plus var. biraz agresif arac suren birisiyim.5.5 -6 litre max sehir ici yakit tuketimi var.
biraz ozen gisterilirse 5 litre alti verilere imza ata bikirsiniz.
bu hafta 50 tl 250 km tukettim.
hemen hemen hepsi ist yogun trafiginde elde ettim.

Oo cok iyi ozaman yaa tahmini fll depo kac gider yaa leon alcaktim maddi durumlardan dolayi ibiza yine 1.2 tsi var bende de onu saticam 1.4 tdi dsg dusunuyrm @hakan8

2 kez depoyu fulledeim.
1 depo ile sehir ici sehir disi karisik .
160 tl ile yedek depo haric 850 km uzeri yol yaptim.diger fullememde 180 lira lik yakit ile yedek dahil 970 km yaptim yime sehir ici sehir disi karisik.
bu arada bende araci aldiktan sonra herkesin 1.2 tsi ile 1 depo ile 700 km muhabbetlerini duyunca acaba 1.2 tsi style mi alsamydim.diye cok icerlemistim. bide sizin yakit verilerini alsam. hatta bede araci mi satiliga cikarttim. malum sitesde ;)

Hocam 650 km yol yaparsin baskada yapmaz 1.2 tavsiye etmiyorum yakit konusunda ama iyi kaciyor o ayri

Geri
Üst Alt