Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2016 Ibiza 1.0 Ecotsi kullanan arkadaşlar bakabilir mi

Araç şehir içi yoğun trafikte 7.5 lt rahat yakıyor. İstanbul çevre yolları veya uzunyol devreye girince ortalama tüketim 6-6.5 aralığına geriliyor. Yaklaşık 25000 km kullandım. Daha düşük olmasını beklerdim ama artık normal geliyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Motorun ömrü hakkında çok fikrim yok ama insallah 150 binde ölmez. Biraz daha dikkatli kullansam daha düşürebilirim tüketimi. Ama araba çok seri , insan dayanamayıp gaza basıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İbiza Yeni kasa 1.0 ecotsi 2 kisi sabah ise giderken ortalama 5,5 donuste yokus yukari cikiyoruz 6,5-7 litre tuketiyor. Klima sabah acik. Arac 2300 km'de. Tuketimden oldukca memnunum, havalar sicakken ortalama daha da dusuyor.

İbiza 1.0 ecotsi 95 manuel uzun yol tüketim değerlerim:
531fe66b2ce4847c960f4dc0b25dde8a.jpg

Şehiriçi:

5b04ee573e27f06f35d821ae79f5b677.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bende de 2016 var dsg olan. Ben hafif hızlı kullaniyorum trafikte çok işim yok sadece kalkışlarim falan hizli bazende seri gidiyorum. 7.1 lt depo ortalamam kiş mevsimi böyle yazın da 6.3 oluyor. Yazın 5 ortalamaları gördügüm oluyor ama çok sakin kullanman lazım. Bide trafiksiz :) anca o zaman. Yani yakıyor abiler yakıyor. aslında çok degil bu performansa ama benzin pahalı neyapalım.
Bir de ikinci arabamı dizel almaya karar verdim. Kafamız ağrımasın yakacak mı diye basar gezeriz.

SCW uygulaması. Sakarya-Trabzon

Geri
Üst Alt