Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2016 Ibiza 1.0 EcoTSI DSG Servisten Aradılar

EdizKırman

Kayıtlı Üye
Geçtiğimiz Cuma günü, Ankara Doğuş Servisten aradılar, 2016 Ibiza'lara yazılım güncellemesi geldiğini söyleyip davet ettiler. 2 saat kadar süreceği belirtildi.

Bu güncelleme hakkında bilgisi olan var mıdır?

Geçtiğimiz Cuma günü, Ankara Doğuş Servisten aradılar, 2016 Ibiza'lara yazılım güncellemesi geldiğini söyleyip davet ettiler. 2 saat kadar süreceği belirtildi.

Bu güncelleme hakkında bilgisi olan var mıdır?

Yeni bir güncelleme muhtemel araç güvenlik birimi için yapılanla aynı olacak
Bir ara arka emniyet kemerleri için ve topraklama için olan bir güncelleme vardı muhtemel bu şekilde bir şeydir
Servis detay verir gittiğiniz de

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Yeni bir güncelleme muhtemel araç güvenlik birimi için yapılanla aynı olacak
Bir ara arka emniyet kemerleri için ve topraklama için olan bir güncelleme vardı muhtemel bu şekilde bir şeydir
Servis detay verir gittiğiniz de

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız
Hocam, Ibiza araç babamda kayıtlı, onu arayıp fazla bilgi vermeden davet etmişler. 2016 modellerde emniyet kemeri sıkıntı yok diye biliyorum; misal benim 2018 Arona'da var 'arka orta koltuk kemer tokası sıkıntısı', aracı teslim alırken imza ile verdiler, hala bekliyorum arasınlar da düzeltsinler diye.

Yabancı forumlarda söylendiğine göre Avrupa'da çoktan başladı bu düzeltmeler https://www.aronaforums.co.uk/viewtopic.php?f=11&t=654&p=5390&hilit=rear+seat+belt#p5390

Ben kendi aracıma düzeltme beklerken, Ibiza çağırılınca merak ettim; internet aramalarında da sonuç çıkmayınca burada sorayım dedim.

Teşekkürler, selamlar!

TR'de de başladı galiba değişimler. Bütün araçları etkileyen bir durum değil bu arada, belli bir tedarikçinin ürettiği kemer tokalarında sıkıntı vardı. Aracınızda illa sorun olacak diye bir durum yok yani.

TR'de de başladı galiba değişimler. Bütün araçları etkileyen bir durum değil bu arada, belli bir tedarikçinin ürettiği kemer tokalarında sıkıntı vardı. Aracınızda illa sorun olacak diye bir durum yok yani.
Anladım, dediğiniz gibi olabilir. Benim aracı alırken bir kağıt imzalattılar, sanki peşin olarak arızalı toka gibi. Bu konuyu takip edeceğim; bugün sorduğumda Türkiye'ye henüz talimat gelmediği söylendi.

Şimdi geri aradık servisi, 2016 Ibiza'da "alternator kablosu ile şase arasına bir pul konulacağı" bilgisi verildi; dolayısı ile topraklama alakalı bir iyileştirme sanırım. @memet_one dediğiniz iyileştirmelerden birisi.

Garantisi devam edenleri mi arıyorlar , birde 2016 ibiza 1.2 style icin de geçerlimi acaba

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt