Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2016 DSG Leon ilk tüketim verileri normal mi ?

arkadaşlar 150 dsg actsiz olanından fr plus paketli için kapora yolladım.bayramdan sonrasına kaldı işim ancak yakıt olarak beni üzermi act almadığım için pişman olurmuyum ona göre act li ile değiştireyim aracı.
Act çok güzel bir teknoloji ama ilerkeyen zamanlarda sanki sorun çıkaracak gibi geliyor bana. Yakıt tüketimi konusunda da çok fark etmediiğini duymuştum bir arkadaştan. 150 bg gayet yeterli motorun büyük olması değil kasayı kaldırması önemli.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arkadaşlar 150 dsg actsiz olanından fr plus paketli için kapora yolladım.bayramdan sonrasına kaldı işim ancak yakıt olarak beni üzermi act almadığım için pişman olurmuyum ona göre act li ile değiştireyim aracı.

Kesinlikle pişman olmassın bende 150 lik dsg kullanıyorum yakıt konusuda gayet iyi şimdiden hayırlı olsun

Sent from my iPhone using Tapatalk

Benimde 150 bg act dsg aracım var Aracımı alalı yaklaşık 2 ay olucak 3 depo yakıt bitirdim ortalama 1 depo ile 580-650km rahat yapıyorm şehir içinde araç yeni olduğu için sakin kullanıyorm tabi oda büyük etken herkeze keyifli sürüşler

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Geri
Üst Alt