Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2016 CUPRA TAMPON

Arkadaşlar Fr tamponun sis farlarını cupra tampondaki gibi iptal edebiliyor muyuz veya cupra sis kapakları Fr a uyum sağlar mı bunu yapan yerler veya yaptıranlar varsa bilgilendirir misiniz

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

FR ise direk kapak alarak takabilirsin Cupra uyuyor
Fakat herkes sis farını sonradan taktırmak isterken siz neden iptal edeceksiniz ona anlam veremiyorum

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Cupra tamponun görüntüsü daha çok hoşuma gidiyor FR’ın tamponuna göre ancak cupra tampon fiyatı biraz tuzlu o yüzden aklıma böyle birşey geldi

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cupra tamponun görüntüsü daha çok hoşuma gidiyor FR’ın tamponuna göre ancak cupra tampon fiyatı biraz tuzlu o yüzden aklıma böyle birşey geldi

IMG_3588.jpg

Benim eski aracımda orjinal Cupra tampon var sislerle daha güzel duruyor bence

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Bakalım olmadı sis farlarını da fara uyumlu bi şekilde led gibi yaparsam bu şekilde kalır bilmiyorum kararsızım sarıyken hoşuma gitmiyor pek

Geri
Üst Alt