Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün SEAT'ına ne yaptın ?

Botlarımızı ayağımıza giydik...
31e8512867c4beda7f2aeada8d7f07fa.jpg

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yolda kalınca cekersin artık kireç abi

Maasallah göz alici

GM Discovery II cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bugün biraz can sıkıcıydı biri ön tamponumun farın altındaki kısma biraz sürtmüş pasta cila ile bayağı geçti ama biraz derin kısım var tek çizgi halinde orası sanki gölge gibi kaldı 15 cm lik bir kısım rotüş yapsam mı yoksa çok belli değil bıraksam mı :(

Valla ben kışlık lastik almadım arabanın lastikleri daha yeni diye. İlk kışı olacak. Kazasız belasız atlatırım İnşallah

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
keşke alsaydın bende almayacağım dedim araba 2 aylık sonra da yolda falan kalırız 5 aylık oğlum var mecbur aldım kasımın başından beri kullanıyorum.İyi ki de almışım bolu dağında kalırdım geçen ki karda :)

Bugün biraz can sıkıcıydı biri ön tamponumun farın altındaki kısma biraz sürtmüş pasta cila ile bayağı geçti ama biraz derin kısım var tek çizgi halinde orası sanki gölge gibi kaldı 15 cm lik bir kısım rotüş yapsam mı yoksa çok belli değil bıraksam mı :(
Çok göze batmiosa birak nazarlık kalsın ama gözüne takılıp seni rahtsiz ediyorsa hafiften rutusla

Geri
Üst Alt