Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün SEAT'ına ne yaptın ?

resim için link kullanmanıza gerek yok...yorum yazdığınız pencerenın altında dosya yukle var yukleyip yönergeleri takip edersiniz forum size daha iyi gelecektir tşkler...emeğinize sağlık

resim için link kullanmanıza gerek yok...yorum yazdığınız pencerenın altında dosya yukle var yukleyip yönergeleri takip edersiniz forum size daha iyi gelecektir tşkler...emeğinize sağlık
Teşekkürler dostum telefondan atarken böyle çıktı bende anlamadım.neyse bir daha ki sefere dikkat ederim.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bugün çıkıcak ibizam boyası dün bitti , şaka bir yana özledim arabamı her ne kadar kaskodan ikame araç verselerde opel corsa , ibizanın kıymatini opeli kullanınca anladım

IMG_4264.JPG Bakimla beraber salincaklarin arka burclari degisti arabama konfor geldi :)

Allah kavuştursun diyelim...

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
sağol başkan plakalar basılıcak bu gün folyo falan, yazıları da şablonlu olarak eryadan geldi ,ama yazıları takmıycam böyle yazısız daha hoş duruyor :)
[doublepost=1476536819,1476439397][/doublepost]bu günde plaka altı arka folyo

Ekli dosyalar

• IMG_0677.JPG
    IMG_0677.JPG
    879.6 KB · Görüntüleme: 37
sağol başkan plakalar basılıcak bu gün folyo falan, yazıları da şablonlu olarak eryadan geldi ,ama yazıları takmıycam böyle yazısız daha hoş duruyor :)
[doublepost=1476536819,1476439397][/doublepost]bu günde plaka altı arka folyo

Deniz abi güzel olmus stıckerıde yapıstır artık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt