Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün SEAT'ına ne yaptın ?

Aracımın farlarını temzilettim ve sağ yolcu kapısının motorunu değiştirdim.PAsta cila ve boya koruma yaptırttım...

yavrumun hızını kesmek için fren pedlerini yeniledim :D eski balatalar tamamen bitmiş dile kolay 60 bin km :) sadece balatalar değişti arnavutlukta 120 liraya mal oldu komple işcilik dahil ...bu sefer bremboyu deniyorum..yağmurda yağdı şansımıza gayet başarılı gibi..sesi çıkmıo şimdilik :D
41AA8e5MqrL.jpg

yavrumun hızını kesmek için fren pedlerini yeniledim :D eski balatalar tamamen bitmiş dile kolay 60 bin km :) sadece balatalar değişti arnavutlukta 120 liraya mal oldu komple işcilik dahil ...bu sefer bremboyu deniyorum..yağmurda yağdı şansımıza gayet başarılı gibi..sesi çıkmıo şimdilik :D
Ekli dosyayı görüntüle 13558
ben de arka disk ve balataları değiştirdim,frene basarken ses yaptığından dolayı, geçen hafta Ankara-Samsun seyahati nasip oldu, yolda tam tersi olayla karşılaştım, araç resmen 100-120 km hızda frenden cik cik cik diye ses geliyor frene basınca kasise düşünce arabayı sağa sola oynatınca ses gidiyor. Bir fikri olan var mı?

ben de arka disk ve balataları değiştirdim,frene basarken ses yaptığından dolayı, geçen hafta Ankara-Samsun seyahati nasip oldu, yolda tam tersi olayla karşılaştım, araç resmen 100-120 km hızda frenden cik cik cik diye ses geliyor frene basınca kasise düşünce arabayı sağa sola oynatınca ses gidiyor. Bir fikri olan var mı?
Degen bi yeri var demek

boya koruma artı 3m kaput koruma filmi çektirdim şimdi nöbetteyim sonra atarım foto çok iyi oldu daha çok parlıyor kırmızı kırmızı...

eski disk varsa ustunde yenı balatalara alışıncaya dek ses yapar.bende değiştirdim sıkıydı bıraz alışınca akıyor şimdi... :) hala devam edıyorsa basılı tutun frenı yesin az düzlesin diski....

Yeniden değişime başladım araç görünümü olarak cupra tampon alındı üzerinde biraz değişim yaptıktan sonra hazır olacak

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt