Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

(2016) Bugün SEAT'ına ne yaptın ?

Konu, 'Sohbet' kısmında kirlisakal tarafından paylaşıldı.

1. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    bugün seat'ına neler yaptın ya da ne yaptın ?? buyrun yeni konudan devam :)

2. kirlisakal

5.965
    5.238
    113
    bugün yeni aldığım sis ampullerini patlak eskisiyle değiştirdim, taktım... parmaklarım şişti :) temizliğini de ihmal etmedim.yalnız bişi dikkatimi çekti farkında değilim sis far yukseklık ayarı varmışda haberim yokmuş ...duvara dayayıp verdim ayarı bakalım sis de işe yarayacak mı...:) önceki sis farlarında öle bişi yoktu.
    uploadfromtaptalk1440663577533.jpg qqqqqqqqqqqqqqq.jpg

Son düzenleme: 27 Ağustos 2015
    fimus, goku, asi_mavi1907 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  3. ULU

ULU V.İ.P Yetkili SCW Üyesi

2.525
    2.655
    113
    far ampülleri pek ilgimi çekmedi abi, çoraplar yakıyor :D:D:D

4. ULU

2.525
    2.655
    113
    bende dün gece lastiği yardım, arabayı garajın önüne çektim inşallah jantıma bişey olmamıştır, eve gidince kısmetse 17" jantı çıkartıp 15" orjinal lastik jantı takıcam latikçiye kadar idare etsin

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  5. kirlisakal

5.965
    5.238
    113
    hahahahaahaha lc nin yarım boğazlı corapları seviyorum renklileri :D tşk ederim

Bunu beğendi. ULU bunu beğendi.
  6. ULU

2.525
    2.655
    113
    abi bende degiseyim diyorum sis ampullerni ama sari ampul yağmurda aydınlatmayi gayet iyi başarıyor o yuzden ellemedim hic, gorsellikte olsun istiyorum

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. kirlisakal

5.965
    5.238
    113
    daha evvel osram h3 ll season kullanıyordum normal olanı.trden almıştım.biri patlaktı aynısını bulamadım ebayda daha şidddetlisi yuzde 30 unu buldum.her ortamda 4 mevsime göre yanan bir ışık.sarımsı hoş bir renk cıktı ortaya cekerim resmini yağmur yağıyor şuan dışarıda. sis de yağmurda önümü göremeyen gözünde problem var derim bu ampulle :) beyaz görsellik evet ama devamlı gunduz far nıyetıne kullanılırsa ömrü kısa oluyor patlıyor.sök tak perişan ediyor adamı :D sisli yağmurlu havada cakılı kalırsın yolun kenarında gidemezsin.
    unutma sis farı sis açar önünü görmene yardımcı olur ama diğer faydası da karşıdan gelen seni görür farkındalık sağlar.gerisi hikaye

Bunu beğendi. goku bunu beğendi.
  8. ULU

2.525
    2.655
    113
    abi değişicem bende sis ampüllerini etrafı görmeme daha yardımcı olacak bişi almak laızm görsel olarakta şık gözüksün, farlarıda bi-xenon yapıcaz @xure canerden hajber bekliytorum van merkezi aydınlatıcaz istanbuldsan :D:D:D:D

9. goku

goku SCW Üyesi

1.027
    873
    113
    15 bin bakım yaptırdım:)

Son düzenleme: 29 Ağustos 2015
  10. goku

goku SCW Üyesi

1.027
    873
    113
    far, park, sis, plaka ve iç aydınlatma ampüllerini diamond vision beyaz ampül ile değiştirdim:)

mhmdcakr ve kirlisakal bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş