Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2015 Yılı Kasko ve Sigorta

ULU

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar selamlar;

2013 model ibiza style aracım için AXA sigortadan kasko poliçem 1517 TL, trafik sigortasıda 371 TL çıktı, bana fazla geldi nedense, kasko ve sigorta yenilettiren varsa bu dönemde yazabilirmi hangi firmadan yaptırdığını?

yaştan kaybediyorum farkındayım ama trafik çok geldi yahu nedir bu, hadi kaskoyu anladık ta

yaştan kaybediyorum farkındayım ama trafik çok geldi yahu nedir bu, hadi kaskoyu anladık ta
Hocam yaş 33. Ne ufagi. Ben 83 doğumluyum. Sıfır araç aldım. Dur bakayım da trafik ve kaskoyu kaca yaptırmısim. Hasarsızlık indirimi yok mu?

Plaka 34 olunca işler değişiyor.

benımd eistanbul 34 plaka 417 lira sigortam var general :D kaskom yok gerek duymadım hiç :)

%30 indirimli hali bu işte, nasıl geçireceklerini bilemediler herhalde, güneş sigortadan 1130 tl kasko fiyatı aldımda güvenebilirmiyim bilemedim şimdi? ne dersiniz?

Geri
Üst Alt