Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2015 seat leon fr 140hp 0km

why

Kayıtlı Üye
Arkadaslar iyi aksamlar,
2008 model ibiza mı seat leon fr 140 hp ile değiştirmek istiyorum.Fakat bayilerde 125 hp olanları mevcut.Sizce 150 hp act fr'ın manuel vitesi gelir mi?Yoksa 140'lık sıfır buldum fakat bayiiden degil 18'lik jantla istiyordum jantlar 17 .Ne yapsam bilemiyorum.

140tan şaşma derim 122 eskidi artık 250 tl yakıt ile ort. 130 ile 1000 km yakın yol gittim.

140tan şaşma derim 122 eskidi artık 250 tl yakıt ile ort. 130 ile 1000 km yakın yol gittim.
Aracın bayiden olmaması sıkıntı yaratırmı?zaten 122 düşünmüyorum,fakat 150hp act olanın manuel vites seçeneği gelecekse beklemeyi planlıyorum.Keşke 2 ay önce alsaymışım.

Serhat kardeşim yarın bayii arayıp sorayım ne zaman gelecek.Eylulde tatile gidicem yeni leonumla gideyim;)Teşekkur ederim.

140 sadece stokta kaldıysa bulabilirsiniz, üretimi artık yok.

125'lik leri eski 122 ler ile karıştırmayın, şu anda satılan manuel 125ler euro 6 motor, motor daha 2015 yılında satışa çıktı, yani en son nesil motor, sadece bg biraz düşük ama performansa çok çok büyük bir etkisi olduğunu sanmıyorum tabii haliyle 140'tan biraz daha ekonomik.

150'lik düz bir yerde gördüm geleceğini ama nerede olduğunu hatırlayamadım şimdi de, ne zaman gelir bir bilgim yok.

• Beğen
Reaksiyonlar: why
ben sıfır almak için türkiye genelındekı bayılerı aradım tek tek. 150 bg olanlara bana en yakın eylül ilk haftası dedi ve beyaz renk olarak soyledıler. bende vazgeçtim 140 bg fr aldım. kırmızı renk ve 1200 kmde buldum.bayi 70.000 den bahsediyordu bana ben 63500 e aldım. yakıtı ınanın çok ekonomık bayramda yola gittim 6 saatte 87 km gittim dur kalk ve toplamda 18 saat sürdü yol bir depo ile 930 km gittim. :) 2012 leonumdan bile az yaktı ort. hızım 6 saatlık trafıkten sonra 130dan aşağı düşmedi benı çok memnun etti yakıt. eee tabi gücüde bir başka keyif. 122 veya 125 ten ziyade 140 veya 150 bg almanızı tavsıye ederim kaputun altında bir canavar yatıyor. inşallah istediğin aracını alır agız tadıyla kazasız belasız kullanırsın.

• Beğen
Reaksiyonlar: why
en sıfır almak için türkiye genelındekı bayılerı aradım tek tek. 150 bg olanlara bana en yakın eylül ilk haftası dedi ve beyaz renk olarak soyledıler. bende vazgeçtim 140 bg fr aldım. kırmızı renk ve 1200 kmde buldum.bayi 70.000 den bahsediyordu bana ben 63500 e aldım. yakıtı ınanın çok ekonomık bayramda yola gittim 6 saatte 87 km gittim dur kalk ve toplamda 18 saat sürdü yol bir depo ile 930 km gittim. :) 2012 leonumdan bile az yaktı ort. hızım 6 saatlık trafıkten sonra 130dan aşağı düşmedi benı çok memnun etti yakıt. eee tabi gücüde bir başka keyif. 122 veya 125 ten ziyade 140 veya 150 bg almanızı tavsıye ederim kaputun altında bir canavar yatıyor. inşallah istediğin aracını alır agız tadıyla kazasız belasız kullanırsın.
150 lik act sıfır siparişi verdim manuel vites 18 jant alcantra koltuk,dokunmatik ekran,ön arka sensör+optik park sensörü kırmızı renk araç gemide ağustos ortasında teslim.

Geri
Üst Alt