Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2015 leona serviste eklenebilecek donanımlar

S.M.M.M.

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,

Yarın Çorum Ahlatçılar servisinde park sensörü taktıracağım, satış temsilcisine sormuştum serviste neler eklenebilir diye lakin dönüş yapmadılar daha sonra serviste daha sonra neler ekleyebiliriz bilgi sahibi arkadaşlar varsa paylaşırlarsa sevinirim.

Neden ilk alırken ekletmediniz derseniz, çok hızlı bir satın alma sürecinden geçtiğim için ekleme yapamadım.

Aracım 1.6 tdi dsg beyaz style paket ekstra bir donanım yok.

3-4 bin tl ye kadar harcama şansım var. Son olarak garantiyi baştamı uzatıyoruz yoksa daha sonra
satın alma şansımız oluyormu ?

garantiyi baştan uzatın aklınızdan çıksın derim... ekranınız kac ınc eger 5 ınc ıse 6.5 ınc alın kesınlıkle derım ..bagaj havuzu hedıye almaya çalısın ben aldım :D gizli özellikleri ücretsiz şekilde açtırın :D suan aklıma gelenler bunlar :D

Teşekkür ederim hocam bagaj havuzunu isteyeceğim bende ekran 5 inc onu değiştirmek istiyorum bende bakalım nekadar fiyat verecekler olmadı başka servisten fiyat alırım. Servisler arası fiyatlar ne derece farklılık gösterir sizce ?

Park sensörü ile garantiyi hallederim hocam ekran fiyatlarına bakıyım ona göre hazırlıklı gitcem :)

Teşekkür ederim hocam bagaj havuzunu isteyeceğim bende ekran 5 inc onu değiştirmek istiyorum bende bakalım nekadar fiyat verecekler olmadı başka servisten fiyat alırım. Servisler arası fiyatlar ne derece farklılık gösterir sizce ?

Park sensörü ile garantiyi hallederim hocam ekran fiyatlarına bakıyım ona göre hazırlıklı gitcem :)
yapacağınız pazarlığa bağlı bide tanıdık bulmaya çalışın derim:) bıde ebnce en önemlisi ekran kesınlıkle canlı gorun 6.5 inc ıle 5 ınc farkını benım kuzenım benı dınlemedı gıttı aldı benımkıyle kıyaslayınca kafasını duvarlara vurmaya basladı...hem görüntü hem çözünürlük açısından 6.5 ınc onun dısındakıler zmanla yapılır benım dusuncem budur..

yapacağınız pazarlığa bağlı bide tanıdık bulmaya çalışın derim:) bıde ebnce en önemlisi ekran kesınlıkle canlı gorun 6.5 inc ıle 5 ınc farkını benım kuzenım benı dınlemedı gıttı aldı benımkıyle kıyaslayınca kafasını duvarlara vurmaya basladı...hem görüntü hem çözünürlük açısından 6.5 ınc onun dısındakıler zmanla yapılır benım dusuncem budur..

6.5 inch ekran cidden güzel duruyor 5 inch biraz küçük gelmişti gözüme 2000 tl ye kadar çıkabilirim galiba ben yinede yarın Samsun servisindende fiyat alıyım :)

Ekran büyüklüğünden başka ekstra özelliği varmı acaba ekranın hocam bilginiz varmı ?

Bende sizin gibi arabayı hızlı bir şekilde aldım. Ekranı değiştirdim ve geri görüş kamerasıyla beraber kurulumu olmuştu.Bir kaç ay sonra da yine serviste arka tampon ve çift egzozu taktırdım.Egzoz 2-3 ay arası bir zaman da gelmiş olsa da beklediğime deydi diyebilirim :)

6.5 inch ekran cidden güzel duruyor 5 inch biraz küçük gelmişti gözüme 2000 tl ye kadar çıkabilirim galiba ben yinede yarın Samsun servisindende fiyat alıyım :)

Ekran büyüklüğünden başka ekstra özelliği varmı acaba ekranın hocam bilginiz varmı ?
full link olayı gelıcek ınsallah oda su androıd veya ıos ısletım sıstemlı telefonunuzu dırek o ekranda gorebıleceksınız yanı ayrıyetten navıgasyon almanıza gerek kalmayacak en guzel ozellık farkı bu bence :D 4 gözle full lınk olayının gelmesını beklıyorum
[doublepost=1452447369,1452447319][/doublepost]
Bende sizin gibi arabayı hızlı bir şekilde aldım. Ekranı değiştirdim ve geri görüş kamerasıyla beraber kurulumu olmuştu.Bir kaç ay sonra da yine serviste arka tampon ve çift egzozu taktırdım.Egzoz 2-3 ay arası bir zaman da gelmiş olsa da beklediğime deydi diyebilirim :)
eksoz ve tamponun resımlerını gorme sansımız varmı :D bırde ne kadara patladı sıze :d

evet bu tamponu gördüm aero dedikleri tampon gerçekten harika bir hava katmış bende 900 tl civarı montaj dahil aero tampon fiyatı aldım.. rabbım kaza bela vermesın tekerinize taş değd,rmesin

evet bu tamponu gördüm aero dedikleri tampon gerçekten harika bir hava katmış bende 900 tl civarı montaj dahil aero tampon fiyatı aldım.. rabbım kaza bela vermesın tekerinize taş değd,rmesin
Aynen öyle.Aracı bayaa bir değiştiriyor.Cümlemize Allah kaza bela vermesin

Geri
Üst Alt