Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2015 Leon FR Garanti

aracın beyinini dışarıda söktürüseniz garanti dışı, aracın bakımlarını dısarda yaptırırsanız garanti dışı, bazı ufak tefek seylerı misal ampül değişimi kendiniz yaparsanız ve o sırada bazı seylerı kırar yada bozarsanız garantı dısı yanı normal hayatta nasıl urunler garantı dışı kalıyorsa bundada aynı sekılde garantı dısı kalır

kumandalı düşünüyorum. O zaman komple mi garanti dışı kalıyor , yoksa egzoz kısmı mı garanti dışı kalıyor acaba ?
Bir de ön lip düşünüyorum, o da çıkarır mı garanti dışına ?
Servise sordum tamponu komple değiştirmemiz gerekiyor dedi.

evet izzet garanti dışı kalıyor bunların hepsini serviste yaptırırsan yani lipi felan garanti dışı kalmıyor... kumandalı eksozda malesef garantı dısı bırakıyor ama herhangı bısey oldugunda allah korusun sokturup goturursun ama anlasılırsa kabul etmezler...modifiyenin hertürlüsü yetkili servis dışında yapılırsa garanti dışı kalıyor... servis size tampon satmak ıstemıs :D sadece lip baglatabılırsınız yetkılı servısten alıp.. servise sordunuzmu hıc bunları yaparsak garantı dısı kalıyormu dıye_? eger kalmıyor derlerse yazılı imzalı kagıt alın :D

Izzet bende arabayi aldim 2014 sifir 1 ay sonra gittim egzoz taktim ama bakimlarda resim cektirmedim

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zaten biraz daha zorlasalar arabayı sahibinden başka bir kişi sürdü diye garanti kapsamından çıkaracaklar :D

4 yılda geçmez bree :) her bakımda bi dunya bakım parası esir altına alıyorlar...aracınıza ve kendinize güveniyorsanız bozun dicem boyle bir tavsiyede de bulunmak istemem....ellemeyin

Geri
Üst Alt