2015 Leon 1.2 tsi kapılar ve arka pandizot ses yapiyor | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

2015 Leon 1.2 tsi kapılar ve arka pandizot ses yapiyor

ugurmcw

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aracimin 15.000 bakimi geldi. haziran bire randevu aldim . ama rutin kontroller harici kapi ve pandizota bakiyorlarmi . cunki acayip sekilde ses geliyor .bakim yaptiran arkadaslardan basina boyle bir durum gelen varmi ?

kirlisakal

Teknik Koordinatör
arkadaşlar aracimin 15.000 bakimi geldi. haziran bire randevu aldim . ama rutin kontroller harici kapi ve pandizota bakiyorlarmi . cunki acayip sekilde ses geliyor .bakim yaptiran arkadaslardan basina boyle bir durum gelen varmi ?
trim teneke sesidir...ses izalasyonuyla kaplatmanız gerekiyor.ayrıca hoporler vidalar sağlam sıkılıp taş gibi oturtmanız lazım...ayrıca yuksek baslarda temız bas vermez.bazı arkadaşlar kapı hoporlerınden medet umuyor.

hocin

Kayıtlı Üye
Araçla ilgili bütün şikayetlerinizi servise söyleyin servis kağıdınada yazdırın, illaki ilgilenirler yani. Kapı ayarlarını da yapsınlar. Sihirli fısfıslarını (würth):Dsıksınlar aralara, düzelir büyük ihtimal.

ugurmcw

Kayıtlı Üye
bakalim insallah duzelecek . servise bilgi verdim ayrintili bir testten gecmesi gerek

sebilmihge

Kayıtlı Üye
En iyi alternatif o :) şaka bi yana,benımde göstergelerin oldğu yerden gelıyordu,bakımda söyledım ses yalıtımı yaptılar ses kesildi şuanlık,sende bi söyle ilgilenirlerdir...

memet_one

VİP Üye
Administrator
Bu sesi servise söyleyin kapı izolasyonu isteyin şikayet edip yaptıran birkaç kişi gördüm

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ugurmcw

Kayıtlı Üye
Bu sesi servise söyleyin kapı izolasyonu isteyin şikayet edip yaptıran birkaç kişi gördüm

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
insallah tavsiyenizi soyluycem bi deneyelim bakalim . arac yeni oldugu icin sinir bozucu geliyor bana . insallah sorunumuz servis yetkililerince cozumlenir