Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2015 Ibiza SC FR ufak dokunuşlar

Ceresma

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Merhaba, istanbul anadolu yakasında bu araca ufak tefek şeyler yapabilicek yer arıyorum..
spoiler - lip - folyo kaplama vs.

ve ayrıca cupra ön - arka tampon aramaktayım bu konuda bana yardımcı olabilicek arkadaşlar varmı ?

Arkadaşlar Merhaba, istanbul anadolu yakasında bu araca ufak tefek şeyler yapabilicek yer arıyorum..

ve ayrıca cupra ön - arka tampoqn aramaktayım bu konuda bana yardımcı olabilicek arkadaşlar varmı ?
Kardesim aramıza hoş geldin aracın hayırlı olsun kaplama için bostancı koprüsünde yer var dostlarımıza yaptırdıgımız ön arka. Ve aynalar komple 250 tl 1 sinif mazeme garantili düşünürsen benimle itibata gecersin

Spoiler,marspiel,difizör ve polo lip yaptırdığımız yer var. Spoiler,marspiel,difizör 365 TL lip ise 70 TL. Sem Tuning. İstersen numarasını verebilirim. @Ceresma

ve ayrıca cupra ön - arka tampon aramaktayım bu konuda bana yardımcı olabilicek arkadaşlar varmı ?
bakmak lazım :) var var da aracını merak ettik forumda tek ibiza fr si olan sensin :D tampon işi kolay
[doublepost=1452281728,1452281127][/doublepost]

sistemden baktım da cupra ön ve arka tampon yok fr için belirtilmemiş...cunku zaten normal tampon değil fr sport tampon fr araç...yani cupraya cevirmeye gerek yok...cupra tampon olsa arka ön size çok pahalıya patlar mesela 5000 lira bir rakamdan bahsediyoruz :) kolay gelsin aracınızla fazla oynamayın garantiniz bitsin ondan sonra...

Araciniz hayirli olsun.kazasiz belasiz kullanmaniz dilegiyle.
Aracla ilgili merak ettigim.
Yakit tuketimi nasil.
Bende aracimi alirken biraz incelemistim.
Lakin sadece otomatik 1.0 motor olmasi veni dizele yönlendirdi.

iyi dilekleriniz iiçin teşekkürler arkadaşlar resimlerini tabiki paylaşırım ilerleyen günlerde..

@hakan84 hocam yakıt tüketimi istanbulda trafikde kullanan biri olarak söylersem liste verilerinin yakınından bile geçmiyor. tabi biraz benimde kullanımımla alakalı önümde boşluk gördüğüm anda araba gitmek istiyor.. en sakin musait kullanımımda 6lt yi gördüm fakat sehir için trafikte uzun süreli gostergede 22km ort. ile 9.6lt yakıyor suan için araç.. bende sırf yakıt sarfiyatı olsun diye 2015 leon fr aracımı satıp bunu aldım ama nerdeyse leon u aratıcak.. fakat dsg ve motorun uyumu gerçekten mükemmel.

@kirlisakal hocam merhaba en kısa sürede resimleri paylaşıcam :) bayii ile konustugumda getirtebiliceklerini yaklaşık ön arka 4000tl civarı olucağını söylediler ama piyasada belki biryerlerde vardır diye düşündüm bakalım kısmet belki çıkar.. :)

Evet biraz yakit yuksek gibi .ama malum istanbul trafigi.
Suan benim dizel ibiza bile trafikte 6.4 ten assagi dusmuyor.;(

Evet biraz yakit yuksek gibi .ama malum istanbul trafigi.
Suan benim dizel ibiza bile trafikte 6.4 ten assagi dusmuyor.;(

araçları satarken biraz fazla kandırıyorlar insanı, test sürüşü istiyorsun elinde ne varsa onu öneriyorlar artık bu bayii nin oyunumu yoksa seat'ın kendi oyunumu bilemem ama gerçekten almadan önce test sürüşü yapmak isterdim.

@Ceresma Anadolu yakasında Bostancı köprüsünün hemen dibinde protaç kaplama var ismi Mustafa. Sakarya'dan Serbay'ın selamıyla geldim derseniz yardımcı olacaktır orada kaplatabilirsiniz. Lip ve diğerlerini servisten almanızı tavsiye edeceğim yada çıkma bakabilirsiniz fiber sağlam olmuyor.

Geri
Üst Alt