Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2015 1.4 referance ibiza ön göğüste oluşan lekeler

oknktlr

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba,

aracımı yeni aldım ön göğüsün açık renkli bölümünde airbag kapagı diyebiliriz anahtar çizikleri gibi lekeler vardı, temizlemeye çalıştıkça daha da beter oldu sanırım boyası kalkıyor yada emin olamadım, daha önce boyle bi durumla karşılaşan oldu mu, çözümü nasıl saglarız çok can sıkıcı bi hal aldı. yardımlarınız için teşekkür ederim.

arkadaşlar merhaba,

aracımı yeni aldım ön göğüsün açık renkli bölümünde airbag kapagı diyebiliriz anahtar çizikleri gibi lekeler vardı, temizlemeye çalıştıkça daha da beter oldu sanırım boyası kalkıyor yada emin olamadım, daha önce boyle bi durumla karşılaşan oldu mu, çözümü nasıl saglarız çok can sıkıcı bi hal aldı. yardımlarınız için teşekkür ederim.

Resim olsa daha net cevap veririz muhtemel o kısımda işlem yapılmış olabilir yada temizlemeye çalışan kişi yazıları beze sivri birşey takarak temizlemek istemiş olabilir

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Resim olsa daha net cevap veririz muhtemel o kısımda işlem yapılmış olabilir yada temizlemeye çalışan kişi yazıları beze sivri birşey takarak temizlemek istemiş olabilir

resimleri bu şekilde hocam, ben aracı agır hasarlı aldım airbaglerinde değiştiğini biliyorum sanırım siyah parçayı boyatarak takmışlar
buyuk ihtimal boya atıyor sonradan aklıma geldi eski modellerde siyah olduğunu duyunca.

WhatsApp Image 2018-09-03 at 20.43.36 (1).jpegWhatsApp Image 2018-09-03 at 20.43.36.jpeg

resimleri bu şekilde hocam, ben aracı agır hasarlı aldım airbaglerinde değiştiğini biliyorum sanırım siyah parçayı boyatarak takmışlar
buyuk ihtimal boya atıyor sonradan aklıma geldi eski modellerde siyah olduğunu duyunca.

Ekli dosyayı görüntüle 18180Ekli dosyayı görüntüle 18181

Muhtemelen boya yapıldığı için plastik astarda atılmadı ve baskı yaparak silince aşındırıcı etkisi yapmış o kısmı tekrar boyatmanız gerekecek yada kaplama yaptırabilirsiniz

Geri
Üst Alt