• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

2015 1.4 referance ibiza ön göğüste oluşan lekeler

oknktlr

Kayıtlı Üye
İsim
okan
Nereden
Nevşehir
Araç
İbiza 1.4 Reference
Plaka
06 FR 2342
arkadaşlar merhaba,

aracımı yeni aldım ön göğüsün açık renkli bölümünde airbag kapagı diyebiliriz anahtar çizikleri gibi lekeler vardı, temizlemeye çalıştıkça daha da beter oldu sanırım boyası kalkıyor yada emin olamadım, daha önce boyle bi durumla karşılaşan oldu mu, çözümü nasıl saglarız çok can sıkıcı bi hal aldı. yardımlarınız için teşekkür ederim.

memet_one

Administrator
İsim
mehmet
Nereden
Kocaeli
Araç
Ateca 1.6 TDI Style
Plaka
41 YZ 518
arkadaşlar merhaba,

aracımı yeni aldım ön göğüsün açık renkli bölümünde airbag kapagı diyebiliriz anahtar çizikleri gibi lekeler vardı, temizlemeye çalıştıkça daha da beter oldu sanırım boyası kalkıyor yada emin olamadım, daha önce boyle bi durumla karşılaşan oldu mu, çözümü nasıl saglarız çok can sıkıcı bi hal aldı. yardımlarınız için teşekkür ederim.
Resim olsa daha net cevap veririz muhtemel o kısımda işlem yapılmış olabilir yada temizlemeye çalışan kişi yazıları beze sivri birşey takarak temizlemek istemiş olabilir

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

oknktlr

Kayıtlı Üye
İsim
okan
Nereden
Nevşehir
Araç
İbiza 1.4 Reference
Plaka
06 FR 2342
Resim olsa daha net cevap veririz muhtemel o kısımda işlem yapılmış olabilir yada temizlemeye çalışan kişi yazıları beze sivri birşey takarak temizlemek istemiş olabilir

resimleri bu şekilde hocam, ben aracı agır hasarlı aldım airbaglerinde değiştiğini biliyorum sanırım siyah parçayı boyatarak takmışlar
buyuk ihtimal boya atıyor sonradan aklıma geldi eski modellerde siyah olduğunu duyunca.

WhatsApp Image 2018-09-03 at 20.43.36 (1).jpeg WhatsApp Image 2018-09-03 at 20.43.36.jpeg

memet_one

Administrator
İsim
mehmet
Nereden
Kocaeli
Araç
Ateca 1.6 TDI Style
Plaka
41 YZ 518
resimleri bu şekilde hocam, ben aracı agır hasarlı aldım airbaglerinde değiştiğini biliyorum sanırım siyah parçayı boyatarak takmışlar
buyuk ihtimal boya atıyor sonradan aklıma geldi eski modellerde siyah olduğunu duyunca.

Ekli dosyayı görüntüle 18180 Ekli dosyayı görüntüle 18181
Muhtemelen boya yapıldığı için plastik astarda atılmadı ve baskı yaparak silince aşındırıcı etkisi yapmış o kısmı tekrar boyatmanız gerekecek yada kaplama yaptırabilirsiniz

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör
Üst Alt