Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2014 Toyota Corolla

Auris gibi buda çok kötü bir tasarıma sahip . Sadece on farları beğendim on farlarına american park yakısır. Jantlarda citroenin bir modelindee bulunan jantlardan. kısacası miğde bulandırıcı

önden görünüşü güzel ama diğer yerler vasat tam bir eşek işte vur yola gitsin

başarısız! 2008 kasa olan vardı bende bundan daha estetik ve güzeldi

İçi hariç hoşuma gitti daha önce 4 sene corolla kullandık sanırım yine tekrardan babam corolla alacak çok hoşuna gitti umarım bu sefer motor teknolojisini değiştirmişlerdir bi öncekinin performansı vasattı çünkü yakıtıda cabası :) temuzda satışa sunulcakmış bakalım fiyatları nasıl olacak

İğrenç... Sanki her parçasını başka araçtan bulup ekleyip, aracı yapmışsın gibi... Bi kareografi yok, bişey yok, anlamsız bir araç.

2013 model sıfır seat leon(1.6TDI+DSG) almadan önce çok gezdim dolaştım, hatta ilk önce seat aklımda bile yoktu.

55-60.000TL bütçe ile VW jetta veya passat almak düşüncesi ile yola çıktım, baktığım araçlar öncelik sırasına göre:
1) jetta 1.6TDI DSG
2) passat 1.6 TDI+DSG
3) Golf 1.6 TDI DSG
------ git yeni toyotaya bak dediler
4) Önce yeni Toyota Auris'e gittim baktım, sanki birşeyler yarım kalmış, tarzını beğenmedim... o halde git corollaya bak dediler, direksiyona geçince araç bana hiç sevimli gelmedi, ısınamadım.
5) Fiyatlar 70-80.000 tl lere çıkınca bu paraya BMW 3.20D alınır, hem plaka okuturum hem de konforu doyasıya yaşarım dedim... Ama sıfır BMW3.20D'ler çok iyi olması rağmen ikinci elleri dökük durumda, aradığım gibi birşey bulamadım.

VW-Seat-Audi-Skoda servisi olan bir dostum bana Seat'ı önerdi, Seat Leon'un direksiyonuna geçince içimden kalkmak gelmedi, hem sade, hem konforlu hem iç hem de dış dizaynı müthiş, üstelik fiyatı da sıfır Golf ve Jetta'ya göre %20-25 daha ucuz. Kaliteyi ucuza almak diye buna denir. Şuanda aracımdan çok memnunum, mutlaka daha iyileri vardır ama "en iyi araba kendi arabandır" derler , hakikatten doğruymuş. :seat

Geri
Üst Alt